Angle down Atgal

Eibariškių parke siautėjo chuliganai

Neseniai Radviliškio miesto lėšomis sutvarkytas Eibariškių parkas užkliuvo chuliganams. Šį rytą pastebėta, kad parkas nusiaubtas. 

Piktadariams užkliuvo parke sustatyti informaciniai ženklai. Jie išrauti, sulaužytos lentelės su pateikta informacija. Tokia žinia šiandien rytą pasidalijo Radviliškio miesto seniūnas Ernestas Mončauskas. Vyras savo facebook paskyroje neslėpe nusivylimo ir pasidalino savo nuomone, bei pridėjo nuotrauką:

„Štai toks vaizdas pasitiko Eibariškių parke. Taip, tame gražiame ką tik atnaujintame parke. Sunku paaiškinti kam užkliuvo šie informaciniai stendai, kuriuos kažkas šitaip suniokojo.
Teritorija stebima vaizdo kameromis, medžiaga šiuo metu analizuojama. Žinoma, kamerų nepristatysime prie kiekvieno stendo, to ir nereikia, sąmoningumo taip visgi kai kuriems piliečiams nepridėsim.
Tai visų mūsų turtas ir vienodai turime jį prižiūrėti.
Gyventojus, mačiusius ar žinančius kas taip galėjo pasielgti, prašau informuoti mane.
Ačiū“, – skelbiama seniūno įraše. 

Radviliškiečiai po seniūno pasidalinta informacija taip pat liejo tulžį dėl nuniokoto parko, o kai kurie pastebėjo, jog parke pasivaikščioti nejauku ir dienos metu. Parke lankosi abejotinos reputacijos asmenys, kurie sukelia nemalonius jausmus.

Susisiekus su seniūnu, Ernestu Mončausku, šis neslėpė apmaudo dėl padarytos žalos. Parkas sutvarkytas visiškai neseniai, todėl sunku suprasti, kodėl užkliuvo šie informaciniai stendai. 

Gal numanote kokia žala padaryta parkui?

Šiuo metu žala vertinama, vyksta filmuotos medžiagos peržiūra, jei bus nustatyti kaltininkai, informacija bus perduota Savivaldybės Viešosios tvarkos skyriui.

Ar buvo taikomąsi į konkrečias lenteles ar siaubtos visos?

Nemanau, kad buvo taikomąsi į konkrečias lenteles, tiesiog nusiaubtos pasitaikiusios.

Kada lentelės planuojamos atstatyti?

Parko rangovai informuoti, vyksta derinimas, atstatymas gali užtrukti.

Ir ko palinkėtumėte nusikaltėliams įvykdžiusiems šį vandališką aktą?

Norėčiau visiems palinkėti labiau saugoti viešąsias erdves ir susimąstyti kokiose erdvėse smagiau yra leisti laiką: tvarkingose ar nuniokotose.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite