Angle down Atgal

E. Dženings pristatys teatralizuotą koncertą „Istorijos iš Niujorko“

Šį sezoną operos teatras „Vilnius City Opera“ (VCO) bendradarbiauja su Erika Dženings (Erica Jennings). Teatralizuotas jos koncertas „Istorijos iš Niujorko“ lapkričio 23 d. įvyks Kongresų rūmuose.

Kadangi VCO meno vadovė ir režisierė Dalia Ibelhauptaitė naują sezoną įvardijo kaip draudimų ir pagundų, šis koncertas pataiko tiesiai į dešimtuką.

„Kursime teatralizuotą koncertą „Istorijos iš Niujorko“, prijungdami Erikos gimtinę Airiją ir didžiąją airių kelionę į „pažadėtąją žemę“ - XX a. pradžios Ameriką. Ši istorija pasakos įvairiausius airių likimus svetimame Niujorko mieste, apie tai, kaip jie bandė jame išgyventi, kovodami žiauriomis sąlygomis su tokiomis pat žiauriomis taisyklėmis.

Ir čia atsiranda draudimai: prohibicijos metai Amerikoje, kuomet slaptuose klubuose, baruose mafija gamino ir pardavinėjo uždraustą alkoholį. Na, o centrine ašimi taps jauna mergina iš Airijos, pakliuvusi į šią situaciją“, - apie VCO ir atlikėjos bendradarbiavimą pasakojo D. Ibelhauptaitė.

Metų pradžioje geriausia šalies atlikėja paskelbta E. Dženings šį rudenį į sceną grįžta po motinystės pertraukos.

Kongresų rūmų scenoje ji pristatys ne tik savo solinę kūrybą, bet ir šiais metais įrašytą džiazo muzikos albumą, kurį prodiusavęs Džozefas Baldasarė (Joseph Baldassare) neseniai baigė darbus ir su Bobu Dylanu (Bob Dylan).

„Scenoje įkūnysiu jauną airę, svajojančią tapti džiazo žvaigžde Niujorke. Žiūrovai pamatys visą jos kelionę su prohibicijos laikų pagundomis, nuopuoliais ir iššūkiais. Bendradarbiavimas su „Vilnius City Opera“ man - didžiulis džiaugsmas, kartu pristatysime dar tikrai niekam nematytą projektą“, - tikino E. Dženings.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite