Angle down Atgal

E. Dragūnui nemalonumai nesibaigia: gresia iki trejų metų nelaisvės

Skandalingasis Egidijus Dragūnas vėl įsivėlė į nemalonumus su policija.

Pirmadienį vakare žiniasklaida pranešė, kad dainininkas atsidūrė areštinėje. Pirmas apie tai paskelbė naujienų portalas Delfi.lt.

Vakar, apie 17:30 val., „Bentley“ vairuojantį atlikėją pastebėjo sostinės policija. Jis vairuodamas automobilį kalbėjo mobiliuoju telefonu, o kelių eismo taisyklės draudžia tai daryti. Buvo pranešta, kad policijai sustabdžius E. Dragūno automobilį, šis ėmė elgtis agresyviai, nepripažino padaryto pažeidimo, panaudojo fizinę jėgą ir buvo sulaikytas. Kol kas nėra žinoma, ar atlikėjas buvo blaivus.

Jis buvo laikinai uždarytas į areštinę.

Antradienį, naujausiomis žiniomis, E. Dragūnas paleistas iš areštinės. Atlikėjas buvo apklaustas, jam pareikšti įtarimai, skelbia Delfi.lt. Selo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal BK 286 straipsnį (Pasipriešinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui).

Kodeksas numato, kad tas, kas panaudodamas ar grasindamas tuoj pat panaudoti fizinį smurtą pasipriešino valstybės tarnautojui ar kitam viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės atėmimu iki trejų metų. Ši bausmė ir gresia jau ne pirmą kartą prasižengiančiam atlikėjui. 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite