Angle down Atgal

Dviem mėnesiams suimtas trečias įtariamasis dėl ginkluoto apiplėšimo automagistralėje

Kauno apylinkės teismas trečiadienį pranešė, kad dviem mėnesiams buvo suimtas plėšimu veikiant grupėje ir panaudojant šaunamąjį ginklą įtariamas vyras.

Suimtasis R. K. yra vienas iš trijų asmenų, kurie buvo sulaikyti dėl gegužės 18 dieną netoli Babtų įvykdyto automobilį „Jaguar“ vairavusio vyro apiplėšimo.

Pasak teismo atstovės Indrės Cvilikaitės, prokurorai R. K. prašė suimti trims mėnesiams, tačiau teismas šį prašymą tenkino iš dalies.

Kauno apylinkės teismas anksčiau leido vieną iš įtariamųjų suimti trims mėnesiams, o kitam skyrė švelnesnę kardomąją priemonę – intensyvią priežiūrą trijų mėnesių laikotarpiui.

Prokurorų prašymą suimti R. K. svarstęs teismas nusprendė, kad byloje yra pakankamai duomenų leidžiančių manyti, jog įtarimas nusikaltimu yra pareikštas pagrįstai, o suėmimo neskyrus vyras laisvėje gali daryti naujus nusikaltimus.

Pasak teismo, įtariamasis anksčiau yra teistas už panašaus pobūdžio nusikaltimą, tačiau teistumas jam šiek tiek anksčiau, nei įvyko nusikaltimas automagistralėje, buvo išnykęs.

Prokuratūra prašė vyrą suimti motyvuodami ir tuo, kad jis gali slėptis nuo ikiteisminį tyrimą vykdančių pareigūnų, tačiau teismas šiuo pagrindu kardomosios priemonės neskyrė.

Ši nutartis per 20 dienų gali būti skundžiama Kauno apygardos teismui.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite