Sportas2019 m. Gegužės 25 d. 20:00

Dvi Lietuvos įgulos pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo finalus

Socialinio tinklo nuotr.

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt

85381

Poznanėje (Lenkija) vykstančio pirmojo pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo dviviečių baidarių 1000 m distancijos antrajame pusfinalyje šeštadienį Lietuvos atstovai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas užėmė antrąją vietą ir pateko į finalą.

Mūsiškiai nuotolį įveikė per 3 min. 17,356 sek. ir nusileido tik varžovams iš Ukrainos.

Keturviečių baidarių 500 m distancijos antrajame pusfinalio plaukime Aurimas Lankas, Edvinas Ramanauskas bei Mindaugas ir Simonas Maldoniai finišavo treti (1.22,035) ir taip pat tęs kovą dėl medalių.

Kaip jau skelbta, vyrų vienviečių baidarių 200 m distancijos finale šeštadienį Lietuvos atstovas Artūras Seja užėmė trečiąją vietą.