Dvi varžybos – dvi pergalės

Telšiai

anonymous anonymousŠaltinis: Etaplius.lt

43869

Praėjusį penktadienį orientavimosi sportą pamėgę įvairaus amžiaus sportininkai, tarp kurių būta net aštuoniasdešimtmečių (!), vyko varžytis į Latviją. Pajūrio apylinkėse tarp Liepojos ir Ventspilio surengtose trijų dienų orientavimosi sporto varžybose „Kapa 2018“ dalyvavo ir Plungės „Versmės“ klubo narių.

Dvejos varžybos – du vicečempionai

Geriausiai iš jų sekėsi Raimondui Laurinaičiui. Susumavus trijų dienų rezultatus paaiškėjo, kad V35 (vyrai nuo 35 m. amžiaus) grupėje varžęsis plungiškis tapo tarptautinių varžybų vicečempionu, nugalėtojui iš Baltarusijos nusileidęs 15-ka minučių, o trečiosios vietos laimėtoją latvį pralenkęs keturiomis. Šioje grupėje varžėsi 45 dalyviai. Kita Plungės klubo narė Jolita Domarkienė užėmė 7 vietą (nuo 45 m. amžiaus grupėje startavo 22 dalyvės).

Plungiškių laimėjimai – itin svarūs, mat nors švarūs“ Latvijos pajūrio pušynai leido orientacininkams bėgti greitai, tačiau sudėtingas pajūrio kopinis reljefas reikalavo ypatingo susikaupimo. Iš viso orientavimosi varžybose „Kapa 2018“ dalyvavo net 1869 orientacininkai.

Vicečempionu praėjusį savaitgalį tapo ir dar vienas „Versmės“ narys Andrius Preibys. Šiemet vieną po kitos pergales skinantis Andrius Zarasuose vykusiose bėgimo varžybose „Lauknis trail-Zarasai“ 32 kilometrų trasą įveikė antrasis. Finišą vaizdingame ežerų krašte jis kirto po 2 val. ir 15 minučių.