Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
× Man dar nėra
18 metų
×
Angle down Atgal

Du vyrai prisipažino išprievartavę šešiametę mergaitę

Du vyrai seksualiai išnaudojo vos šešerių metų mergaitę ir užkrėtė ją lytiškai plintančia infekcija. Tyrėjus šokiravo ir tai, kad mažylė galėjo būti pardavinėjama vyrams jos pačios motinos.

Siaubingas nusikaltimas įvykdytas Arkanzase, JAV. 27 metų Demarcusas George'as ir 33 metų Mario Watersas prisipažino kalti dėl mažametės išžaginimo, kai mergaitė pateko į ligoninę užsikrėtusi lytiškai plintančia infekcija. Remiantis teismo dokumentais, mergaitė dar 2018 metais atvežta į Arkanzaso vaikų ligoninę.

Atlikę tyrimus gydytojai liko šokiruoti – paaiškėjo, kad mergaitė užsikrėtusi venerine liga. Ant kojų nedelsiant buvo sukelta teisėsauga, į tyrimą įsitraukė ir FTB. Auka jiems ir papasakojo, kad ją išprievartavo du vyrai. Atlikus tyrimą, pirmiausiai buvo sulaikytas D. George'as, o vėliau ir M. Watersas. Paaiškėjo, kad vyrai mergaitę išnaudojo viešbučio kambaryje. Tyrėjus sukrėtė faktas, kad kambarį išnuomavo ne kas kitas, o jos pačios motina. Tai paaiškėjo peržiūrėjus moters finansines ataskaitas.

Arkanzaso vaikų ligoninės gydytojai mano, kad mergaitė sirgo daugiau nei viena lytiškai plintančia liga, o tai reiškia, kad ja galėjo pasinaudoti ne tik du sulaikyti įtariamieji.

D. George'o ir M. Waterso teismo procesas turėjo prasidėti lapkričio 15 dieną, tačiau jie patys pripažino savo kaltę ir mergaitei nebereikės iš naujo išgyventi traumuojančių įvykių. Jei vyrai nebūtų prisipažinę, auka teismo posėdyje turėtų iš naujo su visomis smulkmenomis pasakoti nusikaltimo aplinkybes.

Įtariamųjų dabar laukia atskiras teismo posėdis, kuriame bus sprendžiama, kokią bausmę jiems skirti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite