Angle down Atgal

Du asmenys dėl humanitarinių priežasčių iš Baltarusijos buvo įleisti, apsimetusiam nualpusiu ir dar 24 migrantams patekti nepavyko

Per praėjusią parą, nuo sekmadienio vidurnakčio iki pirmadienio, pasieniečiai neleistinose vietose iš Baltarusijos neleido patekti 24 migrantams. Šeštadienį buvo neįleisti 44 tokie užsieniečiai, penktadienį - 36, ketvirtadienį - 50, trečiadienį - 24, antradienį - 19. Dvi dešimtys užsieniečių į Lietuvą nepateko ir pirmadienį.

Sekmadienį migrantai iš Baltarusijos neįleisti ties Ignalinos, Švenčionių ir Varėnos rajonais bei Druskininkų savivaldybe. Daugiausia užsieniečių neteisėtai patekti į Vakarų Europą planavo per sienos ruožą, einantį Druskininkų savivaldybe (8 asmenys) ir Švenčionių rajonu (7).

Vienas migrantas, pasieniečių pastebėtas nelegalioje vietoje kertantis sieną Druskininkų savivaldybėje, nugriuvo ant žemės tarsi netekęs sąmonės. Iškart atvyko kurorto pasieniečių iškviesti greitosios pagalbos medikai. Migrantą nugabenus į ligoninę, jam buvo atlikti tyrimai ir visapusiška apžiūra. Paaiškėjo, kad dokumentų neturintis užsienietis apsimetinėjo ir sąmonės netekimą meistriškai imitavo. Buvo konstatuota, kad jis yra sveikas ir jokios medicininės pagalbos jam nereikia. Užsienietis į Lietuvą neįleistas.

Du asmenys sekmadienį dėl humanitarinių priežasčių iš Baltarusijos buvo įleisti.

Sekmadienio naktį ties Druskininkų savivaldybe Baltarusijos pusėje iššautos 2 signalinės raketos. Vakare ties Ignalinos rajonu prie sienos Baltarusijos pusėje buvo paleistas vienas šūvis.

Tarnybinių ginklų, specialiųjų priemonių ar fizinės prievartos veiksmų Lietuvos pasieniečiams ir jiems talkinantiems kariams praėjusią parą panaudoti neteko. Sienos kontrolė Lietuvos pusėje vykdoma sustiprintu režimu.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite