Angle down Atgal

Druskininkų savivaldybės gatvių apšvietimo modernizavimui – beveik 700 tūkst. eurų

Trečiadienį Druskininkų meras Ričardas Malinauskas socialiniuose tinkluose pasidalijo gera žinia: už 700 tūkstančius eurų kurorte bus modernizuojamos apšvietimo sistemos.

„Praėjusią savaitę mane pasiekė džiugi žinia – agentūrai patvirtinus pateiktą projektą, į Druskininkų savivaldybės gatvių apšvietimo sistemą bus investuota 333,5 tūkst. eurų ES struktūrinių fondų lėšų. Ne mažesnę sumą savivaldybė skirs iš savo biudžeto – bendra projekto vertė sudarys apie 700 tūkst. eurų.

Mūsų skaičiavimais, norint iš pagrindų atnaujinti visą Druskininkų savivaldybės, įskaitant ir seniūnijas, gatvių apšvietimo sistemą, reikėtų iki 2 mln. eurų.

Už agentūros skirtas lėšas nuveiksime nemažai svarbių darbų – t.y. mieste bus pakeistos šviestuvų atramos, energetiškai neefektyvios, neekonomiškos natrio bei gyvsidabrio lempos pakeistos į LED šviestuvus, kurie leis sutapyti ne tik daug energijos, bet ir tausos aplinką, ryškiau švies.

Esame žalias, aplinkai draugiškas kurortas, todėl labai svarbus ir ekologijos klausimas, aplinkos taršos mažinimas, energijos taupymas – viso to pavyks pasiekti įgyvendinus projektą.

Šio projekto trukmė – du metai.

Kai nusidėvėjusi, energetiškai neefektyvi gatvių ir takų apšvietimo sistema bus atnaujinta, Druskininkai taps dar patrauklesni, o gyvenimas čia – patogesnis ir saugesnis“, – informavo meras.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite