Angle down Atgal

Druskininkų meras: stop dezinformacijai ir patyčioms

Šį rytą paskelbus informaciją apie koronavirusu susirgusią druskininkietę, internetinėje erdvėje pasipylė žiaurūs kraštiečių komentararai. Į situaciją sureagavo Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Jis į gyventojus kreipėsi socialiniame tinkle Facebook.

„Ryte paskelbus informaciją apie koronavirusu susirgusią druskininkietę viešoje erdvėje pasipylė pikti komentarai, dezinformacija, netgi patyčios.

Mielieji, mes esame maža bendruomenė. Joje ne vieta patyčioms, kaltų ieškojimui ar pasmerkimui. Priešingai – turime suremti pečius ir padėti vieni kitiems.

Palaikome glaudų ryšį su sergančios moters šeima.

Kategoriškai paneigiu visus gandus, kad šeima atsakingai neįvertino situacijos. Atvirkščiai – jie elgiasi labai pilietiškai, izoliavosi, dabar geranoriškai bendradarbiauja, kad išspręstume situaciją. Sveikatos ir stiprybės jiems šiuo nelengvu laiku. Jie turi didelį palaikymą iš manęs ir mano komandos.

Neskelbiame ir neskelbsime asmens duomenų. Geriausia prevencinė priemonė - kiekvienam atsakingai laikytis karantino sąlygų.

Nuo ligos nesame apsaugoti nė vienas. Visa informacija su jumis dalinuosi ne tam, kad pasmerktumėte sergantį žmogų.
Todėl komentuodami šią jautrią situaciją būkite taktiški.

Stengiuosi skelbti naujienas iškart, nesvarbu, ar geros, ar blogos. Svarbu operatyviai. Galbūt ne visada iškart turėsiu visus atsakymus, bet jie bus. Kantrybės. Venkite paskalų ar įvairių išvedžiojimų.

Nuo ryto išsiaiškinome, su kokiais žmonėmis moteris kontaktavo. Tie žmonės izoliuojasi ir yra stebimi sveikatos priežiūros specialistų. Atlikome ir kitus būtinus prevencinius veiksmus.

Šeimos nariams ir miesto ligoninėje ją apžiūrėjusiems medikams atlikti koronaviruso testai. Laukiame rezultatų.

Kai tik turėsiu naujų žinių – iš karto Jus informuosiu.

Beje, primenu, kad už patyčias ir melagingos informacijos skleidimą yra numatyta teisinė atsakomybė. Labai tikiuosi, kad iki to neprieisime", - skelbia R. Malinauskas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite