Angle down Atgal

Druskininkietei įteiktas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis

Motinos dienos proga devynių vaikų mamai druskininkietei Onai Jociunskienei įteikta Prezidento G. Nausėdos padėka ir ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis.

Gyvenimas O. Jociunskienei nepagailėjo išbandymų – būnant vos septynerių mirė mama, mokantis dešimtoje klasėje mirė tėvas. Tačiau nepaisant netekčių, O. Jociunskienė kabinosi į gyvenimą – darbšti moteris stengėsi dėl savo šeimos ir vaikų: atidavė jiems savo gerumą, rūpestį, meilę.

O. Jociunskienė yra dėkinga savivaldybei už pagalbą išsprendžiant gausios šeimos gyvenamojo ploto klausimą – savivaldybė pasirūpino jais ir suteikė gyvenamąjį būstą Jovaišių kaime. „Kaime gyventi tikrai daug lengviau, nes mieste išgyventi su tokia šeima buvo labai sunku“, – pasakojo O. Jociunskienė.

Šiandien O. Jociunskienė kartu su Leipalingio progimnazijoje dirbančiu vyru Algiu džiaugiasi jau suaugusiais, savo gyvenimą kuriančiais vaikais – vyriausiam Irmantui 40 metų, jauniausiai Kristinai – 19. Vyresnieji gyvena atskirai nuo tėvų, trys jauniausieji mokosi ir gyvena su tėvais.

Didelei šeimai reikia daug mamos dėmesio ir rūpesčio, bet O. Jociunskienė randa laiko ir savo pomėgiams. Moteris aktyviai dalyvauja bendruomenės veikloje, dainuoja moterų ansamblyje „Svaja“. Jai patinka skaityti knygas, ilgais žiemos vakarais randa laiko ir dar vienam savo pomėgiui – mezgimui.

„Vyresnieji vaikai jau palikę namus, bet kai tik gali – visada parvažiuoja, dažnai paskambina. Mažesnieji dar mokosi. Visi vaikai labai geri – nė vienas nebuvo kažko pridirbęs“, – savo vaikais džiaugiasi O. Jociunskienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite