Angle down Atgal

Doviluose – daugiau šviesos

Dovilų seniūnijoje tamsiuoju paros metu šiemet bus daugiau apšvietimo. Nuo šiol šviestuvai švies ir Žemaitės bei Melioratorių gatvių sankirtoje, šalia Dovilų etninės kultūros centro.

Dovilų seniūnijos seniūnė Nijolė Ilginienė „Bangai“ pasakojo, kad atsirado rėmėjas, vienas naujakurys Aurelijus Karolis parengė apšvietimo projektą šioje vietoje, tad Savivaldybei nereikėjo mokėti už projektavimo paslaugas. „Aš nuvažiavau pas Administracijos direktorių Artūrą Bogdanovą ir papasakojau apie Aurelijaus iniciatyvą, parengtą projektą. Pavyko įtikinti, kad skirtų lėšų apšvietimui įrengti šioje vietoje. Iš Savivaldybės biudžeto buvo skirta 10 tūkst. Eur, dar prisidėjo ir Dovilų bendruomenė“, – aiškino Dovilų seniūnijos seniūnė N. Ilginienė. Darbus vykdė UAB „Baltsara“, iš viso pastatė 17 šviestuvų.

Apšvietimo projektu pasirūpinęs A. Karolis teigia, nors yra naujakurys, nori, kad miestelis gražėtų ir jame būtų saugu gyventi. Gyventojai labai džiaugiasi ir dėkoja visiems, kurie prisidėjo prie gatvių apšvietimo įrengimo, nes ne tik bus saugiau gyventojams, bet ir sutemus bus galima rengti renginius prie Dovilų etninės kultūros centro.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite