Angle down Atgal

Dovanų ekspertai pataria: ką dovanoti vyrams?

Sakoma, jog vyrams sunkiausia išrinkti dovanas – nesvarbu, ar tai būtų jūsų vyras, tėtis ar brolis.

Vis dėlto, dovanos vyrams gali būti labai įvairios – ir čekis į mėgstamo hobio parduotuvę, ir žvejybos ar sporto reikmenys, netgi naujas telefonas ar prabangus laikrodis.

Na, o mes rekomenduojame atkreipti dėmesį į tokias dovanas, kurios padovanotų labai nuotaikingų akimirkų. Štai kelios dovanų idėjos, jei nuspręstumėte artimam žmogui dovanoti ne daiktą, o ilgam išliksiančius įspūdžius.

Greičio fanui – nutrūktgalviškas pasivažinėjimas

Daugiausiai džiaugsmo suteikianti dovana yra tokia, kuri atitiktų žmogaus pomėgius. Jeigu jūsų artimas vyras negali gyventi be automobilių ir greičio, sukurkite jam nepamirštamą dieną padovanodami ekstremalių įspūdžių.

Išpildykite kiekvieno vyro svajonę ir padovanokite jam pasivažinėjimą „Ferrari“ ar „Lamborghini“ automobiliu lenktynių trasoje ar miesto gatvėmis. Dar viena smagi pramoga – tai lenktyniavimas kartingais, kuri tiks net ir nepatyrusiam vairuotojui, nes kartingų valdymas itin paprastas. O gal jūsų artimasis svajoja pasijusti kaip „Formulės 1“ lenktynininkas ir sėsti už bolido vairo? Viskas įmanoma – tereikia išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą.

Adrenalino mėgėjui – šuolis su virve

Yra žmonių, kurie tiesiog negali gyventi be naujų įspūdžių ir adrenalino. Nutrūktgalviui vyrui tikrai patiks ekstremalus šuolis su virve iš rekordinio aukščio. Taip pat galite savo narsuoliui padovanoti skrydį parasparniu ar netgi mokomąjį skrydį lėktuvu! Leiskite mylimam vyrui pažinti dangaus platybes ir pažiūrėti į žemę iš dar neregėtų kampų – to jis nepamirš dar ilgai. 

Gurmanui – pikantiška degustacija

Koks gi vyras nemėgsta gero maisto ir skanių gėrimų? Mylimam žmogui galite padovanoti išskirtinę vakarienę tamsoje dviese, kuri atneš naujų pojūčių. Juk uoslės ir skonio pojūčiai tamsioje aplinkoje pasidaro daug jautresni.

Na, o gurmanui tikrai patiks pikantiškų patiekalų degustacija. Šokolado arba sūrio fondui, ekskursija po alaus daryklą, vyno ragavimas – pasirinkimo tikrai daug.

@ Laisvalaikio dovanos
@ Laisvalaikio dovanos

Ramybės pasiilgusiam – masažai ir grožio procedūros

Ir vyrams reikia kokybiško poilsio. Būtent jį suteiks įvairiausi masažai ir kitos sveikatinimo procedūros, skirtos vyriškos lyties atstovams.

Maloniai nustebinkite artimą žmogų padovanodami jam profesionalo atliekamą švedišką giluminį kūno masažą, kuris atpalaiduos, sumažins raumenų įtampą ir išvaduos organizmą nuo toksinų. O gal jam labiau patiktų tradicinis tailandietiškas kūno masažas, šildantis pečių masažas arba viso kūno rytietiška SPA terapija? Atpalaiduojančių procedūrų vyrams pasirinkimas – tikrai milžiniškas!

Neapsisprendusiam – dovanų rinkinys

Nesate tikri, kuri dovana labiausiai patiktų mylimam vyriškiui? „Laisvalaikio Dovanų“ čekis – tai dovana, kurią žmogus galės panaudoti pats išsirinkdamas jam patinkančią pramogą.

Kitas variantas – jau sukomplektuotų dovanų rinkinys JAM. Tokiame rinkinyje rasite daugiau nei 40 pramogų pasiūlymų, skirtų būtent vyrams ir vaikinams. Patinkančią pramogą išsirinks net išrankiausias vyras – tai ekstremalūs pasivažinėjimai, smagios vandens pramogos, degustacijos ir dar daugiau.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite