Angle down Atgal

Dovanos senjorams: idėjos gimtadienio proga

Senjorai – patys gerbiamiausi mūsų aplinkos žmonės... Juos norisi lepinti įvairiomis progomis! Nesvarbu, ar tai garbingas jubiliejus, ar tai tiesiog padėka už tai, kad šie puikiai atlieka senelių pareigas...

Materialios dovanos vis dažniau nustumiamos į antrąjį planą – juk dovanoti įspūdį ne tik originalu, bet tokia staigmena kuria neįkainojamus prisiminimus bei ryšį su ją įteikusiu asmeniu. Tad ką dovanoti įvairiomis progomis garbingiesiems senjorams?

Gimtadienio dovanos senjorams

Populiariausios gimtadienio dovanos senjorams– poilsis ir galimybė džiaugtis mėgstama veikla. Ko gero, niekas nepasiginčys, jog kiekvienas senolis apsidžiaugs gavęs kelialapį į „Eglės“ sanatoriją. Ši sanatorija siūlo net 3 parų poilsį Birštone. Jūsų mylimą senjorą sups tyras oras, pušynai ir sielą glostanti ramybė. Į tokį 3 parų poilsį įeina gydytojo konsultacija, 5 gydomosios procedūras per parą, maitinimas tris kartus per dieną, patogus apgyvendinimas. Taip pat sanatorinį gydymą sudaro šios grupinės procedūros: kineziterapija, gydomosios vonios, gydomasis purvas ir masažai, aparatinės fizioterapijos procedūros bei relaksacija.

Dar viena puiki, senjorus mylinti, sanatorija – „Tulpės“. Ji kviečia vyresnio amžiaus klientus pasinerti į dviejų parų malonumus. Trumpų atostogų metu, senjorų poros laukia 2 nakvynės dviviečiame kambaryje, maitinimas 3 kartus per dieną, gydytojo konsultacija, 2 apsilankymai baseino ir pirčių komplekse, mankšta salėje, šiaurietiško ėjimo užsiėmimai, parafino vonelių procedūros bei dar po 4 procedūras kasdien: vonios procedūros, masažai, fizioterapija bei aromaterija-muzikos terapija.

Seneliai mėgstantys keliauti, tikrai padėkos už galimybę nuvykti į Ventės Ragą. Kelionės metu visi turistai vyks į įspūdingą išvyką, aplankys Pamario krašto architektūros paminklą, Lietuvos Venecija vadinamą Mingės kaimą. Toliau keliaus ilgiausiu šalies pusiasaliu – Ventės ragu. Ten aplankys Ornitologinę stotį ir Ventės švyturį. Štai čia bus puiki galimybė gėrėtis nuostabiais Kuršių marių, Kuršių nerijos ir Rusnės salos vaizdais. Visi keleiviai įsitikins, jog ši vieta – įstabaus grožio, ypatingos ramybės, unikalus gamtos kampelis!

Na, o per ilgai namuose užsisėdėjusiems seneliams, siūlome dovanoti vakarienę restorane. Tai bus puiki proga jiems ištrūkti iš namų ir šiek tiek pasilepinti gardžiais patiekalais. Restoranas „Senieji rūsiai“, įsikūręs Kauno senamiesčio širdyje, klientus vilioja savo gurmaniškais patiekalais bei gausia vyno kolekcija iš viso pasaulio! Čia svečių laukia europietiška virtuvė, aukštos klasės aptarnavimas bei elegantiška ir rafinuota aplinka.

Seneliams mėgstantiems teatrą ir kultūrą, ideali dovana – bilietai į spektaklį. Štai „Užupio dramos teatre“ šiais metais galėsite pamatyti tokius spektaklius kaip: „Haroldas ir Modė“, „Scenos gražuolė“, „Tavo sielos veidrodis“, „Mėšlungis“, „Vienarankis iš Spakano“, „Bomba arba Ariel“ ir kt. Na, o „Anželikos Cholinos šokio teatre“ galėsite gėrėtis šiais spektakliais: „Ana Karenina“, „Otelas“ ir „Idiotas“.


Dovanos senjorams – išties nelengva užduotis... Tačiau pasistengus ir skyrus dovanos paieškoms pakankamai laiko, tikrai nuoširdžiai nustebinsite ir nudžiuginsite mylimą senelį ar močiutę. Svarbiausia – atsižvelkite į jų norus, poreikius bei pomėgius, tuomet, tikrai išrinksite tai, kas patiks!

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite