Angle down Atgal

Dovana Kauno rajono pirmokams – knyga apie svajones

Pakaunės pirmokai, kaip ir kasmet, sulaukė ypatingos dovanos iš Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo – Viktorijos Guseinovos knygos „Kur slepiasi svajonės“. Tai jau 12-oji knyga, kurią išleidžia fondas ir padovanoja visiems Kauno rajono pirmokams.

Garliavos viešojoje bibliotekoje antradienį įvyko naujosios knygelės pristatymas bei mokinių kurtų iliustracijų šiai knygai parodos atidarymas.

Anot knygos autorės, kurti knygą vaikams ir dar apie svajones tikrai nesunku. „Džiaugiuosi, kad eilėraštukus ir jų skleidžiamą nuotaiką puikiai iliustravo mano mažųjų pagalbininkų piešiniai“, – sakė V. Guseinova.

Iliustracijas knygai piešė 24 Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“ mokiniai, padedami mokytojos Rasos Kazakevičienės.

Fondo vadovė A. Makūnienė dėkojo knygelės autoriui, dizainerei, redaktorei, mokytojai ir, žinoma, vaikams, kurių pastangomis knygelė tapo spalvinga ir žaisminga.

„Kūrybiškumą reikia ugdyti nuo mažens, o vaikų piešiniai tik dar kartą parodo, kokie kūrybingi ir pilni idėjų mūsų mažieji“, – teigė fondo direktorė A. Makūnienė.

Nauja knyga – tai indėlis į kultūrą, meną, įsitikinusi Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Irena Viktorija  Stančiauskienė. „Dėkoju, kad padedate lavinti vaikų kūrybiškumą ir suteikiate jiems nepakartojamų įspūdžių“, – padėkos žodžių negailėjo bibliotekos vadovė.

Knyga gyvena ilgą gyvenimą, keliauja iš rankų į rankas, nuneša į įsivaizduojamus pasaulius, išmoko svajoti. Fondo vadovė ir savanoriai linkėjo vaikams nepamiršti svajoti ir tai daryti kasdien.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite