Angle down Atgal

Direktorius pradėjo tarnybą

Gegužės 20 d. tarnybą pradėjo savivaldybės administracijos direktorius Andrius Burnickas. Jis kolektyvui pristatytas per tradicinį darbo savaitės pradžios mero, vicemero ir skyrių vedėjų pasitarimą.

„Savivaldybės specialistus pažįstu, jie mane – taip pat. Ypatingo prisistatymo skyriuose neplanuoju, vėliau susitiksiu aptarti darbų ir planų su kiekvienu skyriumi atskirai“, – apie pirmosios darbo dienos pradžią komentavo A. Burnickas. Pasak jo, jau yra nemenka krūvelė dokumentų, į kuriuos reikės įsigilinti ir pasirašyti, rengtis artėjančiam rajono tarybos posėdžiui, o šį penktadienį dalyvauti ugdymo įstaigose vyksiančioje Paskutinio skambučio šventėje.

A. Burnickas dėl jam patikėtų direktoriaus pareigų turėjo atsisakyti rajono tarybos nario mandato. Nors į direktoriaus pareigas jis patvirtintas balandžio pradžioje, vadovauti administracijai pradėjo tik tuomet, kai sulaukė Valstybės saugumo departamento pažymos, leidžiančios dirbti su slapta informacija. Laikinai administracijai vadovavo kadenciją baigusi Nataša Aleksiejeva. Kolektyvas su ja atsisveikino praėjusį penktadienį.

Birželio pradžioje A. Burnickas tikisi turėti pavaduotoją. Šią poziciją užims į rajono tarybą išrinktas Valerijus Rancevas. Jam, kaip ir direktoriui, teks atsisakyti tarybos nario pareigų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite