Angle down Atgal

Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke prisiekė nauji šauktiniai

Rikiuotės aikštėje Rukloje penktadienį nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai prisiekė Lietuvos Respublikai.

Iškilmingos ceremonijos metu 170 jaunuolių prisiekė tarnauti Lietuvos Respublikai, ginti Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę. Visų prisiekiančiųjų karių vardu skaityti priesaikos tekstą ir pagerbti kovinę vėliavą buvo suteikta garbė eiliniui Osvaldui Sabaliauskui.

Sveikindamas prisiekusius karius Didžiojo Kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono vadas pulkininkas leitenantas Julius Gaižauskas pažymėjo, kokia svarbi kario tarnybos eigoje yra priesaika, ir kad šiuo metu, tarnyboje esant papildomiems iššūkiams, yra ypač svarbu ir būtina jos laikytis. Vadas taip pat pabrėžė, kad laukia karių po bazinio kario kurso, atvyksiančių tęsti tarnybą į Marijampolėje dislokuotą batalioną, kur jų lauks tolesni tarnybos iššūkiai.

Prieš tris savaites Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomąjį pulką papildė 171 nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai, iš kurių net penkios savo noru tarnybą pasirinkusios merginos.

Po bazinio kario kurso kariai tęs tarnybą Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione ir kituose Lietuvos kariuomenės daliniuose, kuriuose bus skirstomi pagal specialybes ir treniruosis veikti padalino sudėtyje.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite