Angle down Atgal

Didėjant sergamumui Covid-19, Molėtų rajone stabdomi vieši renginiai

Spalio 23-ąją dėl sparčiai kintančios sergamumo situacijos šalyje ir Molėtų rajone buvo sušauktas Rajono ekstremalių situacijų komisijos posėdis. Jame dalyvavo rajono vadovai, Socialinės paramos, Kultūros ir švietimo, Finansų skyrių, Visuomenės sveikatos centro, Policijos komisariato, Valstybinės maisto ir veterinarijos, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo, Aplinkos apsaugos tarnybų atstovai.

Komisijos pirmininkas, Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Žvinys pakvietė komisijos narius įvertinti sparčiai augantį susirgimų skaičių šalyje bei per savaitę nustatytus 9 naujus atvejus Molėtų rajone ir nutarti, kaip bus valdoma situacija. Pasisakius visiems posėdžio dalyviams, nutarta Molėtų rajone nuo 2020 m. spalio 26 d. iki 2020 m. lapkričio 8 d. imtinai:

1. Uždrausti visus viešus renginius uždarose ir atvirose erdvėse, išskyrus respublikines sporto varžybas be žiūrovų, kuriose dalyvauja ne daugiau kaip dvi komandos, privalomai registruojant renginio dalyvius ir laikantis kitų Sveikatos apsaugos ministro - valstybės ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo nustatytų reikalavimų;

 2. Leisti organizuoti seminarus, dėl kurių organizavimo yra prisiimti finansiniai įsipareigojimai ir kurie negali būti vykdomi nuotoliniu būdu, ne didesniam kaip 15 dalyvių skaičiui, privalomai registruojant seminaro dalyvius, išlaikant 2 m atstumus tarp dalyvių ir laikantis kitų Sveikatos apsaugos ministro - valstybės ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo nustatytų reikalavimų;

3. Sustabdyti neformalųjį vaikų ir suaugusiųjų švietimą (išskyrus vykdomą nuotoliniu būdu);

4. Rekomenduoti rajono viešajam ir privačiajam sektoriui organizuoti darbą nuotoliniu būdu. Matuoti lankytojų ir darbuotojų temperatūrą, nepriimti karščiuojančių lankytojų, neleisti dirbti karščiuojantiems darbuotojams, uždarose patalpose dėvėti apsaugines kaukes, laikytis saugių atstumų darbo vietose, užtikrinti priemones rankų dezinfekcijai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite