Angle down Atgal

Didėjant COVID-19 susirgimų skaičiui Lazdijų rajone, didinamos testavimo apimtys

Po šventinio laikotarpio, su juo susijusių susibūrimų platesniame artimųjų rate, šoktelėjo susirgimų COVID-19 liga statistika. Lazdijų karščiavimo klinikoje padaugėjo gyventojų, norinčių pasidaryti tyrimus dėl galimo susirgimo COVID-19  liga: asmenys arba pajuto paršalimo simptomus arba sužinojo, jog turėjo kontaktą su sergančiuoju koronavirusine infekcija.

Šiuo metu serga 86, po ligos jau pasveiko 1895, saviizoliacijoje yra 133, gydomi ligoninėse 14 rajono gyventojų. Per nepilnas dvi 2022-ųjų metų savaites dėl COVID-19 ligos, deja, netekome 3 gyventojų.

Šiuo metu esame juodojoje Lietuvos susirgimų žemėlapio zonoje, pagal susirgimų skaičių iš 60 Lietuvos savivaldybių esame 19 vietoje.

Saugesnio gyvenimo garantas  – ne tik  griežtas nustatytų saugumo reikalavimų laikymasis, bet ir skiepai. Iš viso mūsų rajone bent viena doze paskiepyta 71,5 proc. gyventojų. (Lietuvoje – 69 proc.)

Trečiąja doze Lazdijų rajone paskiepyti 28,9 proc. gyventojų. (Lietuvoje –26,6 proc.)

Šiuo metu  trečiąja doze skiepijasi daugiau darbingo amžiaus (35–64 m.) asmenų. Minėtoje amžiaus grupėje trečiąja doze jau yra pasiskiepijęs kas  trečias rajono gyventojas. Vyresnio amžiaus asmenų (65–79 m.), gavusių sustiprinančią dozę, Lazdijų rajone yra apie 45 proc. Bent viena doze 5–11 m. amžiaus grupėje yra paskiepyti 30 vaikų.

Primename:

vos pajutę peršalimo ligoms būdingus simptomus ar įtarę, kad galėjote turėti kontaktą su sergančiuoju COVID-19 liga, nedelsdami registruokitės tyrimui Lazdijų karščiavimo klinikoje. Telefono numeris – 1808.

Ir toliau uoliai laikykitės karantino metui nustatytų reikalavimų: uždarose viešosiose erdvėse dėvėkite kaukes, nepamirškite naudoti rankas dezinfekuojančio skysčio,  laikykitės saugių atstumų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite