Angle down Atgal

Dėl snygio ir šlapdribos eismo sąlygos Lietuvoje sudėtingos

Lietuvos keliuose dėl snygio ketvirtadienio rytą eismo sąlygos sudėtingos, pranešė Lietuvos automobilių kelių direkcija. 

Sudėtingiausios eismo sąlygos dėl snygio rytinėje šalies dalyje bei Vilniaus, Trakų, Pakruojo ir Akmenės rajonuose. Čia valstybinės reikšmės kelių ruožai padengti pažliugusio arba šlapio sniego sluoksniu, vietomis susiformavęs plikledis.

Raseinių, Molėtų ir Trakų rajonuose puraus sniego sluoksnis vietomis siekia iki 10 cm. Vakariniuose šalies rajonuose eismo sąlygas sunkina šlapdriba.

Likusioje šalies dalyje pagrindiniai keliai daug kur šlapi, vietomis su pažliugusio ar prispausto sniego provėžomis. „Kelių priežiūra“ slidžius ir apsnigtus kelių ruožus valo ir barsto, tačiau vairuotojų prašo atsižvelgti į kelio dangos būklę ir meteorologines sąlygas bei rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai didžiojoje šalies dalyje išlieka provėžuoti, aplediję, slidūs, daug kur padengti puraus, pažliugusio ar prispausto sniego sluoksniu.

Pranešama, jog Vidurio Lietuvoje rytas be žymesnių kritulių, vakariniuose rajonuose šlapdriba, o likusioje šalies dalyje snygis. Aukščiausia oro temperatūra nuo 1 laipsnio šalčio iki 1 laipsnio šilumos.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite