Angle down Atgal

Dėl remonto darbų Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje darbas bus organizuojamas kitose švietimo įstaigose

Šiandien ryte įvyko Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos moksleivių tėvų atstovų, gimnazijos vadovų, savivaldybės mero, administracijos direktoriaus bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos susitikimas dėl ugdymo proceso šioje gimnazijoje organizavimo.

Diskusija kilo po to, kai rugpjūčio 26 d. 10 val. atvykę į Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnaziją savivaldybės meras, administracijos direktorius ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja gimnazijos direktorės Vidos Greičiūtės buvo informuoti, kad vadovė priėmė vienašalį sprendimą ugdymo procesą įstaigoje nuo rugsėjo 1 d. organizuoti nuotoliniu būdu. Šis sprendimas nebuvo suderintas nei su savivaldybės administracija, nei su tiesioginiu vadovu meru Skirmantu Mockevičiumi, taip pat apie ruošimąsi priimti tokį sprendimą nebuvo informuota ir mokyklos bendruomenė.

Pasitarimo metu išklausius visas šalis buvo sutarta, kad mokykla ieškos galimybių bent dalį ugdymo proceso organizuoti klasėse ar kitose rajono švietimo įstaigose ir toks sprendimas bus derinamas su mokyklos bendruomene bei tėvų atstovais. Taip pat savivaldybės meras pavedė administracijos direktoriui skubiai susitikti su rangovo UAB „Vilungės statyba“, kuris vykdo pastato remonto darbus, atstovais dėl remonto darbų spartinimo. Gimnazijos direktorei nurodyta apie visus numatomus sprendimus iš anksto informuoti mokyklos bendruomenę mokyklos interneto tinklalapyje.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite