Angle down Atgal

Dėl išpuolio Sartininkų kaime įtarimai pareikšti 11 asmenų

Dėl išpuolio Tauragės rajone, Sartininkų kaime, įtarimai iš viso pareikšti 11 asmenų.

„Visiems yra pareikšti įtarimai dėl viešosios tvarkos pažeidimo, skirti rašytiniai pasižadėjimai neišvykti, kai kurie policijos pareigūnams buvo žinomi ir anksčiau dėl chuliganizmo, narkotikų“, – BNS sakė Tauragės apskrities policijos atstovė Greta Kęsminaitė-Pudžemė.

Išpuolio motyvu tapo asmenų konfliktas šventėje, kitą dieną asmenys atvyko „aiškintis“ į Sartininkus.

Liepos pradžioje gausios policijos pajėgos Tauragės rajone ieškojo ir vėliau nustatė įtariamuosius trijų vyrų sužalojimu.

Kaip skelbta, buvo gautas pranešimas, kad Tauragės rajone, Sartininkų kaime, kaukėti asmenys užpuolė ir sužalojo tris vyrus, gimusius 1999-aisiais 1991-aisiais ir 1983-iaisiais.

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai rado nukentėjusius asmenis, du iš jų buvo neblaivūs. Užpuolikai jau buvo pasišalinę. Į jų paieškas leidosi dar penki policijos ekipažai.

Pareigūnai dėl viešosios tvarkos pažeidimo pradėjo ikiteisminį tyrimą ir tą patį vakarą, aktyviai padedant Sartininkų kaimo bendruomenės nariams, nustatė įtariamuosius.

Iš pradžių įtarimai buvo pateikti nusikalstamos veikos organizatoriui.

Asmenims už šią nusikalstamą veiką gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Su portalu delfi.lt bendravęs Sartininkų gyventojas, dėl savo saugumo paprašęs likti neįvardytas, pasakojo, kad atvykėliai gerokai įbaugino kaimo gyventojus.

„Jie pasistatė nuošalyje automobilius, kitame kaimo gale, ir bėga per kaip kareiviai. Įsivaizduojat, gal 15 žmonių bėgioja po kaimą su kaukėmis“, – stebėjosi pašnekovas.

Užpuolikų kelyje pasitaikė trys žmonės, kurie sėdėjo pavėsinėje, ir jie buvo sumušti. 
 

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite