Angle down Atgal

Dėl besitęsiančio snygio, pustymo ir pūgos sudėtingos eismo sąlygos – visoje Lietuvoje

Dėl besitęsiančio snygio, pustymo ir pūgos penktadienio rytą sudėtingos eismo sąlygos – visoje Lietuvoje, įspėja Automobilių kelių direkcija.

Šeštos valandos ryto duomenimis, valstybinės reikšmes keliai provėžoti, slidūs, daug kur padengti pažliugusio, prispausto ar puraus sniego sluoksniu, kuris vietomis pagrindiniuose keliuose siekia iki 15 centimetrų storio, mažesnio intensyvumo keliuose iki 20 centimetru storio.

Alytaus ir Vilkaviškio rajonuose yra rajoninių kelių kurie dėl sniego sunkiai pravažiuojami, o Telšių rajone yra ir nepravažiuojamų rajoninių kelių ruožų.

Kelininkai slidžius ir apsnigtus kelių ruožus barsto ir valo, tačiau dėl snygio ir pustymo kelių dangos greitai vėl padengiamos nauju sniego sluoksniu, todėl vairuotojų prašoma atsižvelgti į kelių būklę ir meteorologines sąlygas bei rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį.

Visoje šalyje sninga. Oro temperatūra siekia nuo dviejų laipsnių šalčio iki vieno laipsnio šilumos.

Penktadienio dieną eismo sąlygas sunkins plikledis, snygis, pustymas.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną daug kur protarpiais pasnigs. Daugelyje rajonų plikledis, pustys, vietomis kils pūga.

Vėjas šiaurės vakarų, 9-14 m/s, daug kur gūsiai 15-20 m/s, pajūryje iki 25 m/s. Aukščiausia oro temperatūra sieks nuo trijų laipsnių šalčio iki dviejų laipsnių šilumos.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite