Angle down Atgal

Dauparų–Kvietinių seniūnas sieks išgirsti kiekvieną

Šią savaitę Dauparų-Kvietinių seniūno pareigas pradėjęs eiti Vytautas Tamašauskas tikina visą sukauptą patirtį panaudosiantis tam, kad seniūnijoje būtų gera gyventi kiekvienam žmogui, kad jie būtų išgirsti, o problemos – išspręstos.

„Naujasis seniūnijos vadovas konkurse nugalėjo 15 kitų kandidatų. Tai ne tik rodo, kad jis yra tinkamas šioms pareigoms, bet ir kelia aukštus lūkesčius. Tikiuosi, kad darbai eisis sklandžiai ir bendradarbiaudami galėsime spręsti aktualiausias seniūnijos problemas“, – teigė Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas.  

Vytautas Tamašauskas Klaipėdos rajone gyvena jau 20 metų. Seniūnas turi du aukštuosius išsilavinimus, patirties valdyti verslą, rengti Europos Sąjungos investicinius projektus. Dauparų–Kvietinių seniūniją jis mato kaip itin perspektyvią vietą.

„Ko gero, nei vienoje seniūnijoje nėra tiek daug verslo ir svarbiausia stambaus verslo. Tai lemia, kad seniūnija, kuri galbūt nesiplečia tiek gyventojų skaičiumi, kaip Sendvaris, tačiau yra labai perspektyvi, ypač jaunoms šeimoms. Taip pat čia žavi gamta. Manau, kad galima įveiklinti Minijos senvagę, kuri galėtų tapti ne tik seniūnijos, bet ir viso rajono traukos vieta“, – sako naujasis seniūnas.

V. Tamašauskas akcentuoja, kad seniūno pareigybė yra ypatingai orientuota į žmogišką santykį.

„Suprantu, kad būti seniūnu nėra lengvas uždavinys, tai ne paprasta pareigybė. Ji reikalauja daug asmeninių gebėjimų, supratimo. Didžiausias mano tikslas – būti kuo arčiau žmogaus. Mano durys visuomet bus atviros. Manau, kad labiausiai mano gebėjimai, patirtis pasitarnaus tam, kad susitelktume ir kryptingai dirbtume, atsigręžę į žmogų. Svarbiausia – pagarba žmogui“, – sako seniūnas.

Dauparų–Kvietinių seniūnijos vadovas jau pradėjo ir pirmuosius darbus – aktualiausių problemų identifikavimą. 

„Šiuo metu stengiuosi iš esmės susipažinti su seniūnija, jos problemomis, bendruomenėmis, seniūnaičiais. Norėsiu išgirsti kiekvieno žmogaus iškeltas problemas, įsigilinti į jas. Manau, kad tariantis su Administracijos direktoriumi, rajono valdžia, pavyks jas išspręsti taip, kad ir vilkas būtų sotus, ir zuikis sveikas. Tikiuosi, kad pavyks seniūnijai vadovauti taip, kad nebūtų gėda, o padarytais darbais galėtų džiaugtis kiekvienas“, – teigia V. Tamašauskas.

Administracijos direktorius A. Bogdanovas naujajam seniūnijos vadovui linki sėkmės ir ryžto įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.

Vytautas Tamašauskas turi šeimą, du vaikus. Jis yra aistringas profesionalaus lietuviško meno kolekcionierius, keliautojas motociklu, mėgsta buriuoti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite