Angle down Atgal

„Daukanto pasikalbėjimai“ su kūno kultūros mokytoju Sigitu Poleku

Gruodžio 12 d. Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje vyko 2-ieji „Daukanto pasikalbėjimai“. Aktų salėje gausiai susirinkęs mokytojų ir mokinių būrys šiltai pasitiko renginio vedėją ir iniciatorių, abiturientą Edvardą Brijūną, kuris šią popietę kalbino humoro jausmo nestokojantį kūno kultūros mokytoją Sigitą Poleką.

Pašnekovas susirinkusiems pasakojo apie savo kaip gimnazisto patirtį ir prisiminimus vienoje Šiaulių gimnazijoje, pirmąjį žingsnį į darbo rinką, pavaduotojo, trenerio specialybę, jaunystės svajones bei pomėgius, netgi atskleidė savo širdžiai artimą miestą. Žodžio kišenėje neieškantis mokytojas laisvu po darbo metu tampa poetu – rašo eiles, tad klausytojai turėjo išskirtinę galimybę išgirsti keletą jo kūrybos eilėraščių. Renginio vedėjas pertraukėlių nuo pokalbių metu paruošė 2 linksmas, su darbu ir pomėgiu susijusias užduotis, kurias mokytojas įveikė be didesnių sunkumų. Jam teko įrodyti rankos taiklumą ir įmesti į puodelį kamuoliuką iš skirtingų nuotolių, taip pat per 3 minutes sukurti eilėraštį iš duotų žodžių. Renginio pabaigoje patys mokytojai ir mokiniai galėjo klausti pačių įvairiausių klausimų, į kuriuos pašnekovas mielai atsakė.

Džiaugiamės, jog turime tokį šaunų mokytoją, sutikusį pasidalinti savo patirtimi, ir abiturientą Edvardą bei jo pagalbininkus, jau 2-ąjį kartą organizuojančius šį bendruomenę suartinantį renginį. Mokytojui linkime išleisti savo autorinę poezijos knygą, o renginio organizatoriams – neblėstančio įkvėpimo ateities „Daukanto pasikalbėjimams“!

Parengė IVm klasės mokinė Beatričė Zajančkauskaitė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite