Angle down Atgal

Daugybė žmonių skalbimo skystį naudoja netinkamai: pasitikrinkite, ar nesate vienas jų

Žmonės buityje dažniausiai pasiskirsto į du tipus: tie, kurie mėgsta ir naudoja skalbimo miltelius ir tie, kurie naudoja skalbimo skystį. Tačiau viena mama Australijos socialiniuose tinkluose sukėlė tikrą sumaištį, kai suvokė, kad ilgus metus skalbimo skystį naudojo visiškai netinkamai.

Amber Miller neslėpė nuostabos, kai sužinojo, kad skalbinių skysčio paskirtis – į skalbimo mašinos būgną įdėti visą indelį, pripildytą skysčio, o ne tiesiog iš indelio skystį supilti ant skalbinių.

Esą moteriai skalbinių skysčio naudojimo būdą papasakojo dukra Nicolette, kuri atvykusi pas tėvus pastebėjo, kad mama priemonę naudoja netinkamai.

„Tiesiog proto netekimas. Aš iki šiol šoke. Nagi, tik nesakykite, kad taip elgėtės visi ir aš viena nežinojau, kaip taisyklingai reikia jį naudoti“, - rašė ji.

Įrašas išplito žaibiškai, po juo pasipylė tūkstančių žmonių komentarai.

„Negali būti! Aš nebepirkdavau skalbinių skysčio, nors jį dievinau, vien dėl to, kad užkniso kaskart plauti skysčio butelio dangtelį. Nes skystį pildavau į jį, tada išpildavau į skalbimo mašinos būgną ir kaskart jį plaudavau“, - rašė viena moteris.

„Koks keistas dalykas. Mano gyvenimas atrodo tarsi melas. Dabar bandau skalbti vien dėl to, kad išbandyčiau, ar tai tikrai veikia“, - rašė kita moteris.

Tačiau atsirado ir daugybė tokių, kurie piktinosi moters įrašu. Esą tokį skalbimo būdą suprastų net vaikas.

„Nori pasakyti, kad išpildavai skystį į būgną ir tada išplaudavai dangtelį su jame užsilikusiu skysčiu? Juk tai švaistymas. Nemėgstu kvailų žmonių“, – aštrių pasisakymų neslėpė taip pat daugybė žmonių.

Anglija Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite