Angle down Atgal

Daugiau nei 20 metų patirtį turinti įmonė atskleidžia sėkmingo verslo paslaptį

Lyderiaujanti Šiaulių rajono gamybos įmonė „Grafų baldai“ sėkmingai dirba jau 24-erius metus. Didelę patirtį sukaupusi bendrovė atskleidė, kad fortūna versle šypsosi ne tik kuriant tinkamą strategiją, žengiant koja kojon su technologijomis ir užtikrinant produkcijos kokybę. Vienas kertinių sėkmės pamatų – lojalūs ir profesionalūs darbuotojai.

 

Darbuotojams – tik geriausios sąlygos

UAB „Grafų baldai“ – gamybos įmonė, kurioje dirba apie 160 darbuotojų. Iš jų – trečdalis dirba daugiau nei 10 metų. Bendrovė visada rūpinasi, kad darbuotojai dirbtų geriausiomis sąlygomis ir būtų užtikrinama saugi aplinka. Įmonėje įrengta automatinė dulkių nutraukimo sistema, kuri gerina oro kokybę gamybos darbuotojams. Nuolat renovuojamos poilsio zonos. Naujausia paskata darbuotojams – masažo krėslai. Pertraukų metu darbuotojai gali atsikvėpti, atpalaiduoti įsitempusius raumenis ir tęsti darbą žvalūs ir pailsėję. Taip pat didelis dėmesys skiriamas ir motyvacijos dirbti skatinimui.

„Lojalumo skatinimo priemonių poveikį darbuotojams lemia nustatyta įmonės vidaus tvarka, darbuotojų tarpusavio santykiai, jų asmeninės savybės, poreikiai, darbo pobūdis, materialinė padėtis. Kadangi darbuotojų lojalumas yra kintanti būsena, todėl labai sveika įmonės viduje taikyti motyvavimo, skatinimo būdų visumą. Taikomos dvi pagrindinės lojalumo skatinimo priemonių grupės: materialinės ir nematerialinės“, – sako Lina Bertulienė, UAB „Grafų baldai“ Marketingo vadovė.

Gamybos įmonei svarbu, kad darbuotojai jaustųsi vertinami. Dėl šios priežasties nuolat ieškoma sprendimų, kurie padėtų tai užtikrinti. Pavyzdžiui, penktadieniais kolektyvas darbą baigia net dviem valandomis anksčiau, nei įprasta daugelyje kitų įmonių, todėl daugiau laiko gali skirti šeimai, poilsiui. Darbuotojams nereikia sukti galvos net dėl skalbimo – darbo rūbų priežiūra pasirūpina įmonė.

Darnus kolektyvas – sėkmė verslo plėtrai

UAB „Grafų baldai“ įrodo, kad lojalūs darbuotojai neša didesnę naudą, nei nuolat besikeičiantys specialistai. Įmonė daug dėmesio skiria produktų kokybei užtikrinti – nuo medžiagų atrinkimo iki pačių baldų gamybos technikos. Tik ilgamečiai darbuotojai sukaupia patirtį, kuri leidžia užtikrinti, kad produktai bus pagaminti taip, kad stebintų klientus ilgaamžiškumu ir išsiskirtų rinkoje savo kokybe. Daug metų dirbantis specialistas bus ir puikus mokytojas naujiems darbuotojams, padės visus gamybos procesus vykdyti sklandžiai ir nenutrūkstamai. O tai įmonei leidžia užtikrinti laiku pristatomą produktą.

„Labai svarbu nuolat matuoti „pulsą“ įmonės viduje ir imtis tinkamų kompleksinių priemonių siekiant turėti lojalius ir motyvuotus darbuotojus. Kolektyvo kartų įvairovė įmonėje taip pat labai svarbus faktorius, siekiant sėkmingo verslo augimo. Skirtingų kartų atstovai dirbdami komandoje papildo vieni kitus, jiems būdingomis savybėmis. Puiku jei vienas žmogus turi plačią savybių ir kompetencijų įvairovę, bet dažniausiai tik su įvairiapuse komanda, galima rasti įvairesnius, netradicinius sprendimus, įžvelgti platesnes galimybes“, – sako L. Bertulienė.

Patenkinti ir motyvuoti darbuotojai neša pridėtinę vertę verslui, padeda siekti tikslų, nuoširdžiai atsiduoda darbo procesui, todėl ypač svarbu nuolat ieškoti sprendimų, kad kolektyvas išliktų darnus ir motyvuotas. Naktinių pamainų nebuvimas, trumpesnė darbo diena penktadieniais, švenčiamos šventės, tai yra tam tikra minimali norma įmonėje UAB „Grafų baldai“, kuri padeda stiprinti komandos ryšį bei didina darbuotojų motyvaciją. Motyvuoti, darbu patenkinti darbuotojai dirba kokybiškiau, o tai leidžia plėtoti verslą ir užtikrinti nenutrūkstamus gamybos procesus. Tai įvertina ne tik vadovybė, bet ir klientai. Juk besirinkdami kokybiškiausius baldus žmonės ne visada žino, koks ilgas ir sunkus darbas yra sukurti ilgaamžius savo vardo vertus produktus.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite