Angle down Atgal

Darbą pradėjusi VMI viršininkė žada stiprinti vidinę VMI kultūrą, darbuotojų motyvaciją

Penktadienį darbą pradėjo naujoji Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) viršininkė Edita Janušienė.

„Esu tikra, kad VMI gali ir turi tapti pažangiausia ir moderniausia institucija visame viešajame sektoriuje, tačiau tai įmanoma tik dirbant darnioje komandoje, aktyviai ir efektyviai bendradarbiaujant su kitomis valstybinėmis institucijomis ir sąžiningais mokesčių mokėtojais“, - sako viršininkė.

Pasak E. Janušienės, siekiant didinti pasitikėjimą VMI, svarbu ne tik užtikrinti veiklos tęstinumą, bet ir įžvelgti, ką ir kaip reikia tobulinti, todėl pokyčiai institucijoje yra neišvengiami. VMI dirbantys savo sričių specialistai turi kurti maksimalią pridėtinę vertę, o už tai būti tinkamai vertinami.

„Anksčiau esu dirbusi VMI, tačiau nuo to laiko praėjo dešimtmetis, todėl pirmiausiai turiu nuodugniai susipažinti su strateginiais VMI veiklos planais ir priemonėmis, turinčiomis užtikrinti sklandų biudžeto surinkimą bei efektyvią kovą su „šešėline“ ekonomika“, - VMI pranešime spaudai cituojama vadovė.

VMI Kontrolės departamente dirbusi E. Janušienė sako, kad tarp prioritetinių siekių turi būti VMI vidinės kultūros stiprinimas, darbuotojų motyvacijos ir atsakingo įsitraukimo į veiklos procesus didinimas. VMI turi tapti kiekvieno darbuotojo institucija, nes tik taip galima užtikrinti, kad bus siekiama tos pačios ir visiems priimtinos bendros vizijos, kokia turi būti VMI.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite