Angle down Atgal

Dantų balinimas dabar gali būti lengvas ir nesudėtingas – sužinokite, kaip!

Graži ir balta šypsena ne tik atrodo estetiškai, tačiau kiekvienam suteikia ir daugiau pasitikėjimo savimi. Dabar nebereikia sudėtingų ir ilgų, varginančių procedūrų tam, kad dantys būtų balti, tai galima padaryti namuose, įsigijus dantų balinimo rinkinį, kuriam Trust&Smile parduotuvėje su kodu MAX50 gausite specialią nuolaidą.

Trust&smile įkūrėjai Evaldas ir Ernesta, kaip patys sako, jau seniai svajojo atrasti širdžiai mylimą veiklą , kuri teiktų naudą ne tik jiems patiems, bet ir visuomenei: „Kadangi karantino laikotarpiu atsirado daugiau laisvo laiko, nusprendėme aktyviai pasinerti į verslo kūrimo kelionę ir taip gimė idėja sukurti elektroninę parduotuvę. Teko ilgai paplušėti kol atradome tai ką norime pasiūlyti savo klientams.“

Prieš nuosavo verslo įkūrimą Ernesta dirbo grožio srityje, visuomet mėgo išbandyti įvairias grožio procedūras, todėl ilgai nedvejojusi pasinėrė į produktų paiešką grožio industrijoje.

Evaldas save apibūdina kaip gamtą, gyvūnus mylintį žmogų, todėl kuriant verslą buvo svarbu, kad tai būtų ir tvari, visatą puoselėjanti idėja: „Kadangi turime pasaulinio lygio problemą – per didelį plastiko vartojimą, kuris veda mūsų planetą į pražūtį, ieškojau alternatyvų plastikui. Manoma, jog plastiko atliekų kiekis iki 2030-ųjų išaugs beveik dvigubai – t. y. nuo 260 milijonų tonų per metus net iki 460 milijonų tonų.“

Suvokdama plastiko taršą ir tai, kad vien plastikinių dantų šepetėlių kiekvienais metais išmetama beveik 22 milijonai kilogramų, kurie nugula sąvartynuose, laukuose, vandenynuose, porai kilo idėja skatinti žmones pakeisti bent vieną produktą savo kasdienybėje – plastikinį dantų šepetėlį į bambukinį ir taip prisidėti prie aplinkos tausojimo.

Apjungę visas idėjas ir svarbiausias vertybes, Evaldas ir Ernesta įkūrė Trust&Smile burnos higienos prekės ženklą, siūlantį dantų balinimo ir burnos priežiūros produktus, naudojimui namuose: „Mes siūlome tik išbandytas, efektyvias ir saugias jūsų burnos higienai skirtas priemones. Mūsų produktų asortimente naudojami aukščiausios kokybės ingredientai, todėl tai nesukelia skausmo ar jautrumo.“

Kaip sako Trust&Smile įkūrėjai, turėti baltus dantis dar niekad nebuvo taip paprasta – dantų balinimas lazeriu yra šiuolaikinė procedūra, kurios rezultatas matomas iškart. Naudojamas didelės koncentracijos gelis be peroksido, kurį aktyvuoja lazerio spindulys, taip sustiprinamas gelio poveikis ir dantys yra išbalinami. Kliniškai patikrinta, pasaulyje pažangiausia balinimo formulė, sukurta tam, kad dantys būtų baltesni, šviesesni ir tvirtesni.

Svajonė turėti baltą šypseną – toli gražu nėra tuštybės išraiška. Kai negalime plačiai šypsotis, ne tik netenkame gražiausio natūralaus papuošalo, bet ir mažiau pasitikime savimi. Todėl Trust&Smile produkcija sukurta tam, kad susigrąžintumėte ne tik baltai akinančią šypseną, bet ir pasitikėjimą savimi.  Kaip sako įkūrėjai, yra 100% įsitikinę produktų veiksmingumu, todėl siūlo net 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Visą produkciją galima rasti elektroninėje parduotuvėje https://trustysmile.com/, kurioje galėsite išsirinkti ne tik tinkamiausius produktus asmeniniam naudojimui, bet ir nupirkti dovaną artimam žmogui. Panaudoję nuolaidos kodą MAX50, gausite ypatingą nuolaidą dantų balinimo rinkiniams.

Artimiausiu metu startuos ir šventinė loterija be pralaimėjo, kurioje galima bus laimėti net iki 3000 Eur prizą. Visos naujienos ir aktuali informacija Trust &Smile Facebook ir Instagram paskyrose arba tel. +37067362757.

Remiamas turinys 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite