Angle down Atgal

Danguolė Savičienė – inovatyviausia 2019 metų pradinių klasių mokytoja!

Lapkričio 20 d. Valdovų rūmuose vykusių Inovatyviausių mokytojų apdovanojimų metu buvo pasveikinti inovatyviausi Lietuvos mokytojai ir mokyklų vadovai. Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio globojamos, jau ketvirtus metus vykdomos iniciatyvos metu 7 mokytojai ir vienas mokyklos vadovas buvo apdovanoti kaip inovatyviausi pedagogai.

Pradinio ugdymo kategorijoje inovatyviausia mokytoja tapo Danguolė Savičienė iš Visagino „Verdenės“ gimnazijos.

Mokytoja ekspertė Danguolė Savičienė nominuojama už lyderystę, diegiant inovacijas gamtamokslio, gamtosauginio ir eksperimentinio ugdymo srityje: kartu su mokiniais mokytoja vykdo itin įdomią ir prasmingą tiriamąją veiklą, sėkmingai integruoja ją į ugdymo procesą, įgyta patirtimi bei rezultatais noriai dalijasi su kitais. Aktyviai dalyvauja daugybėje mokslinių-praktinių konferencijų, kuriose skaito pranešimus. Daugelyje konkursų pelnytos prizinės vietos tiek pačios mokytojos, tiek ir jos mokinių. 2017 metais Danguolė Savičienė buvo išrinkta Metų mokytoja.

Apdovanotiems mokytojams buvo įteikti diplomai, simbolinės statulėlės, 1000 Eur piniginis prizas ir kelionė į užsienyje vyksiančią tarptautinę konferenciją, iš kurių grįžę dalinsis savo patirtimi su kolegomis.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Visagino vaikai turi galimybę būti ugdomi tokių pedagogų!

Inovatyviausių mokytojų apdovanojimai 2019 – didelio verslo, valdžios ir švietimo bendruomenės dėmesio susilaukusi iniciatyva, kurios tikslas – skleisti žinią apie puikius mokytojus Lietuvoje ir jiems atsidėkoti. Daugiau informacijos apie iniciatyvą galite rasti puslapyje www.mokytojuapdovanojimai.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite