Angle down Atgal

„Dainų dainelės“ laureatų gretose – net penkios talentingos visaginietės

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė“, vienas unikaliausių, ilgametes tradicijas tęsiančių šalies muzikinių renginių, pasibaigė ir paskelbė laureatus.

Į konkurso IV turo laidų filmavimus pateko net 15 jaunų visaginiečių, gerbiamos Visagino kūrybos namų mokytojos ekspertės Vitos Pimpienės auklėtinių. Tai Sijana Naidionova, Anastasija Lečickaja, Emilija Galaguzaitė, Mėlika Rakauskaitė, Rodion ir Sofja Starinskiai, Sofija Ziuziova, Gabrielė Pimpytė, Ana Melnik, Marija Polina Zinkevičiūtė, Darja Kisina, kvartetas – Paulė Maldauskaitė, Joris Kirkilas, Karina Pranaitytė ir Arnoldas Veikšra.

Konkurso geriausieji išrinkti iš beveik 180 solistų ir ansamblių, dalyvavusių 9-iuose finaliniuose koncertuose, kuriuos nuo vasario iki spalio mėnesio tiesiogiai transliavo Lietuvos televizija. Laureatais tapo 40 konkurso dalyvių (solistų ir ansamblių) iš 19-os savivaldybių. Daugiausiai – 5 laureatus – paruošė Vita Pimpienė. Nuoširdžiai sveikiname mūsų laureatus ir jų pedagogę! Jais tapo Vitos Pimpienės konkursui parengtos solistės Darja Kisina, Gabrielė Pimpytė, Emilija Galaguzaitė, Ana Melnik ir Marija Polina Zinkevičiūtė!

Vaikams akomponavo gitaristų duetas Serafimas Zolinas ir a. a. Vladislavas Pilipovas. Šį savaitgalį žinia apie staigią Vladislavo mirtį sukrėtė miesto bendruomenę ir, žinoma, visus atlikėjus, mokytojus ir tėvus. Išėjo labai talentingas meistras ir nuostabus žmogus. Te ilsisi jo siela ramybėje...

Spalio 11 d. Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre vyks finalinis konkurso laureatų koncertas, kuriame skambės įvairių žanrų: klasikos, džiazo, šiuolaikiniai kūriniai, taip pat lietuvių liaudies, lietuvių kompozitorių ir užsienio dainos. Kviečiame sekmadienį 16.00 val. per LRT HD televiziją žiūrėti laureatų koncertą.

Nuoširdžiai dėkojame mokytojai ekspertei Vitai Pimpienei už puikų vaikų parengimą „Dainų dainelės“ konkursui, teatro klasės mokytojai Gražinai Karlaitei už vaidybinio meistriškumo ugdymą, gitaristui Serafimui Zolinui už nuostabų akomponavimą, jauniesiems talentams, pasiekusiems tokių aukštų rezultatų, ir jų tėveliams, suteikusiems galimybę nuo mažų dienų skleistis individualybei ir kūrybiškumui.

Didžiuojamės jūsų pasiekimais ir nuoširdžiai dėkojame visiems už Visagino garsinimą.

Visagino savivaldybės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite