Dailiojo plaukimo čempionate žibėjo “Delfino” sportininkės

Šiauliai

anonymous anonymousŠaltinis: Etaplius.lt

110084

Dvi dienas Šiauliuose trukusiame atvirame Lietuvos dailiojo plaukimo čempionate Šiaulių plaukimo centro “Delfinas” auklėtinės iškovojo ne vieną medalį.

12 m. ir jaunesnių mergaičių grupėje, laisvojoje programoje, kombi rungtyje trenerės Jurgos Dimšienės auklėtinės, surinkusios 67,667 balo, užėmė trečią vietą. Bronzos medaliais pasipuošė Ina Banelytė, Ramilė Barzinskaitė, Ineta Drukteinytė, Beata Gineitytė, Deimantė Kavaliauskaitė, Ieva Kazlauskaitė, Ula Lazutkaitė ir Saulė Poškutė.

Kita komanda, vyresnėje, 13-15 m. mergaičių grupėje, laisvojoje programoje, kombi rungtyje pelnė antrą vietą. Komisija šiaulietėms skyrė 70,633 balo. Ant apdovanojimų pakylos lipoI. Banelytė, R. Barzinskaitė, I. Drukteinytė, B. Gineitytė, Luknė Liandzbergaitė, D. Kavaliauskaitė, U. Lazutkaitė ir Miglė Dambrauskaitė.

15-18 m. amžiaus merginų grupėje, laisvojoje programoje, duetų rungtyje, surinkusios 74,900 balo iš aštuonių porų Mildos Aukščionytės ir Godos Vaitekūnaitės duetas laimėjo antrą vietą.

Toje pačioje rungtyje, Goda su Fausta Abramavičiūte, gavusios 74,800 balo, pelnė trečią vietą.

Sportininkes treniruoja trenerė Jurga Dimšienė.

Šioje amžiaus grupėje, laisvojoje programoje, solo rungtyje nugalėtoja tapo trenerės Kristinos Zajauskienės auklėtinė Natalija Ambrazaitė, surinkusi 80,367 balo.

Čempionei 4,034 balo nusileidusi Milda Aukščionytė (tr. J. Dimšienė) pelnė sidabro medalį.

Solo rungtyje varžėsi septynios dailiojo plaukimo atstovės.

Be lietuvių čempionate dalyvavo sportininkės iš Latvijos, Estijos bei Baltarusijos.