Angle down Atgal

D. Kreivys: Seimo Ekonomikos komitetas ketina rekomenduoti J. Narkevičiui atsistatydinti

Seimo Ekonomikos komiteto pirmininko pavaduotojas Dainius Kreivys sako, kad komitetas greičiausiai teiks rekomendaciją susisiekimo ministrui Jaroslavui Narkevičiui atsistatydinti dėl veiksmų skiriant naują Lietuvos pašto valdybą.

„Ministras yra pažeidęs įstatymus, tai reiškia pažeidęs ir priesaiką, kurią yra davęs. Man atrodo, kad rekomendacija (komiteto – ELTA) bus, negaliu garantuoti už visus komiteto narius, atsistatydinti“, – trečiadienį žurnalistams sakė D. Kreivys.

„Kai žmogus neigia akivaizdžią tikrovę, yra labai sunku su juo diskutuoti. Paprašėme dar daugybės dokumentų ir bandysime pažiūrėti, kokia žala yra padaryta“, – teigė jis.

Anot D. Kreivio, šiuo metu bet kokie naujos Lietuvos pašto valdybos priimti sprendimai gali būti apskųsti teismui.

„Lietuvos pašto situacija tokia, kad visi konkursai, kurie yra vykę, esant šiai valdybai ir priimti sprendimai šios valdybos dėl konkursų gali būti skundžiami teismui“, – sakė D. Kreivys.

ELTA primena, kad pernai lapkričio 25 dieną Seimo narių grupė kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl susisiekimo ministro J. Narkevičiaus sprendimo skirti naują „Lietuvos pašto“ valdybą.

Seimo nariai D. Kreivys, Ingrida Šimonytė, Andrius Navickas ir Eugenijus Gentvilas kreipimesi kėlė klausimą, ar J. Narkevičiaus sprendimas skirti naują „Lietuvos pašto“ valdybą nebuvo priimtas pažeidžiant teisės aktų reikalavimus.

Parlamentarų teigimu, susisiekimo ministro įsakymas skirti naują „Lietuvos pašto“ valdybą buvo priimtas pažeidžiant kandidatų nepriklausomumo ir atrankos kriterijus.

Sausio 17 dieną Seimo nariai sulaukė Generalinės prokuratūros atsakymo, kuriame konstatuojama, kad susisiekimo ministro sprendimas skirti naują valdybą pažeidė teisės aktų reikalavimus.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite