Angle down Atgal

Čia tai bent radinys: kieme žaidęs šuo surado šį tą netikėto (vaizdo įrašas)

Auginantys šunis, ko gero, susidūrė su augintinių pomėgiu pasikapsyti po kiemą. Tačiau greičiausiai keturkojai ypatingiais radiniais nenustebina, išskyrus duobėmis.

O štai Vašingtone (JAV) aštuonių mėnesių labradoras, vardu Scout, kaip reikiant nustebino savo šeimininką, nes savo namų kieme rausdamas duobes iškasė 13000 metų senumo gauruotojo mamuto dantį.

Šį „lobį“ keturkojis rado kapstydamas namų kiemą Whidbey Island apylinkėse, Vašingtone.

Šuns savininkas Kirk Lacewell pasakojo pamanęs, kad jo augintinis išsikasė akmenį ar medienos gabalą. Kitą dieną Scout ir toliau nešiojosi savo radinį, kuris, kaip pastebėjo Lacewell, atrodė „keistai“, rašo dailymail.co.uk.

Šio radinio nuotraukas nusiuntus ekspertams iš Vašingtono universiteto Burke muziejaus, vyriškis sulaukė patvirtinimo, kad tai yra gauruotojo mamuto dantis, kurio amžius siekia apie 13000 metų.

„Negaliu prisiminti kito atvejo, kai šuo padėjo surasti fosiliją,“ – juokaudama sakė muziejaus atstovė spaudai Andrea Godinez.

Whidbey Island saloje buvo surasta ir kitų mamuto dantų ir kaulų. Šie išnykę, milžiniški gyvūnai paskutinio Ledynmečio metu buvo plačiai paplitę po Vašingtono teritoriją.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite