Angle down Atgal

Bus tvarkomas vienas blogiausių krašto kelių Lietuvoje

Bus tvarkomas vienas blogiausių krašto kelių Lietuvoje – Kėdainiai–Šėta–Ukmergė. Lietuvos automobilių kelių direkcijos ir rangovo sutarties dėl krašto kelio ruožo nuo 26,80 iki 40,27 km rekonstravimo vertė – 11,97 mln. eurų su PVM. Darbai turi būti atlikti per 9 mėnesius.Į šį terminą kasmetinė 3 mėnesių technologinė pertrauka neįskaičiuota. Sutartis pasirašyta rugsėjo 11 d.

Konkursui buvo pateikti 4 pasiūlymai buvo vertinami pagal ekonominį naudingumą, kai atrenkamas geriausias pasiūlymas, atsižvelgiant į kainos ir kokybės kriterijų santykį. Šiame pirkime kokybiniai kriterijai – darbų atlikimo terminas mėnesiais nuo pirkimo sutarties įsigaliojimo, papildoma statinio garantinio termino trukmė metais, ir kaina.

Įgyvendinus projektą pagerės eismo sauga, nes bus įgyvendinti sprendiniai, mažinantys eismo įvykių riziką. Kelio Nr. 145 Kėdainiai–Šėta–Ukmergė ruožas bus praplatintas ir rekonstruotas pagal krašto keliui keliamus techninius reikalavimus. Šiuo metu ruožo kokybiniai rodikliai smarkiai nebetenkina galiojančių reikalavimų, o priežiūra reikalauja vis didesnių finansinių išteklių. Šio kelio ruožo dangos būklės indeksas (DBI) – 4,48 ir jis yra vienas iš blogiausių krašto kelių ruožų, todėl jis yra prioritetinis.

Projektas finansuojamas Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšomis.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite