Angle down Atgal

Bus teisiamas į Lietuvą su nedeklaruotais pinigais norėjęs prasmukti rusas

Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorė Laima Rokanskienė teismui perdavė bylą, kurioje Rusijos Federacijos pilietis A. V. kaltinamas į Lietuvą norėjęs įvežti nedeklaruotus pinigus.
 

Trisdešimt aštuonerių vyras muitininkams įkliuvo, kai praėjusių metų spalį, vykdamas iš Rusijos ir kirsdamas muitinės Nidos kelio postą, keliavo į Lietuvą. Muitinės kontrolės darbuotojams A. V. teigė su savimi turintis tik pilną automobilio baką degalų, butelį alkoholio ir 20 pakelių cigarečių. Tačiau pareigūnams patikrinus Rusijos piliečio daiktus, buvo rasta daugiau nei 20 tūkstančių eurų, 140 Lenkijos zlotų ir daugiau nei 16 tūkstančių Rusijos rublių.

Kaltinamasis A. V. yra įmonės, kuri užsiima statybinių medžiagų tiekimu iš Europos Sąjungos, direktorius. Į Lietuvą jis keliavo susitikti su verslo partneriu.

Už tai, kad per Lietuvos valstybės sieną gabeno privalomus pateikti muitinei daiktus, kurių vertė viršijo 250 MGL dydžio sumą, bet jų nepateikė muitinės kontrolei, kaltinamasis A. V. gali būti baudžiamas bauda arba laisvės atėmimu iki aštuonerių metų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite