Angle down Atgal

Buhalterių dieną - apie nenuobodžius ir kūrybiškus "Splius" buhalterius

Buhalterių dieną nusprendėme rašyti apie buhalterius, o visus buhalterius, finansų sektoriaus darbuotojus – su Buhalterių diena!

Buhalterius dažniausiai visi įsivaizduoja kaip truputį nuobodokus, apsikrovusius kalnais popierių, nuolat įkritusius į skaičiuotuvus, ieškančius klaidos nesibaigiančiose ataskaitose...

Realybė Splius įmonės buhalterijos skyriuje atrodo visai kitaip. Jokių kalnų popierių čia nepamatysite, o ir įmonėje dirbančios buhalterės mielai dalijasi šypsenomis, ataskaitas rengia su naujausiomis analitinėmis finansų programomis ir pokalbį gali palaikyti geriau net už patį pardavimų vadybininką. Beje, buhalterijoje dirba šimtaprocentinis moteriškas kolektyvas, išskyrus jų vadovą – finansų direktorių Evaldą Mazrimą. Tad šįkart apie jį.

Apsilankę Evaldo kabinete, iškart suprasite, kad tai meniškos sielos žmogus ir tikrai neprimena įsivaizduojamo tipiško nuobodaus buhalterio. Pedantiška tvarka ir rafinuotas skonis – tai išduoda daugelis detalių, esančių kabinete. Gal todėl, kai Splius įmonėje renkamas naujas baldų dizaino stilius aptarnavimo skyriams ir pan., pirmiausia į darbo komandą įtraukiamas Evaldas, nes jo nuomonė šiuo klausimu yra svarbi.

Beje, pats Evaldas yra atsitiktinai išbandęs modelio karjerą ir buvęs PPC „Saulės miestas“ reklaminiu veidu ir netgi filmavęsis reklaminiuose klipuose, nes skonio ir stiliaus dermė vyrauja ne tik darbo kabinete, bet ir paties Evaldo stiliuje.

Kartais net kyla abejonių, gal ne tas studijas pasirinko Evaldas, tačiau nors ir turintis gyslelę dizaino sferoje, Evaldas ne tik mokyklą baigė aukso medaliu, bet ir tuometiniame Kauno technologijų universitete studijavęs ekonomiką baigė su pagyrimu, tada liaudiškai sakydavo – raudonu diplomu. Tad abejonių dėl analitinio mąstymo finansų sektoriuje nelieka.

Evaldas mėgstamas vadovas ir savo buhalterių, nes yra kompanijos žmogus ir niekada nepraleidžia progos dalyvauti neformaliose veiklose. Ir Evaldo hobis taip pat netipiškas. Savaitgalius ir vakarus jis praleidžia savo sodyboje, kur rūpinasi želdiniais bei jų priežiūra.

Sodyboje, kaip ir kabinete, nepriekaištinga tvarka, kiekvienas medelis, bonsas apkarpytas, prižiūrėtas, išpuoselėtas. „Tai geriausia meditacija“, – sako Evaldas, niekam neužleidžiantis šeimoje šios pozicijos.

Tad su Buhalterių diena, mieli buhalteriai!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite