Angle down Atgal

Bronzos medalį iškovojęs gynėjas keliasi į Šiaulius

FA „Šiauliai“ ekipą papildė dar vienas naujokas 2022 m. sezonui. Juo tapo pastaruosius dvejus metus bronzos medalius aukščiausioje šalies lygoje iškovojęs Rimvydas Sadauskas.

Iš Kauno kilęs Rimvydas pastaruosius dvejus su puse metų rungtyniavo aukščiausioje šalies lygoje, kur gynė „Kauno Žalgirio“ ekipos garbę. 2019 m. vasarą prie laikinosios sostinės ekipos prisijungęs futbolininkas per šį laikotarpį dukart lipo ant trečiosios vietos apdovanojimų pakylos bei varžėsi UEFA turnyruose.

25-erių futbolininkas praėjusiame Optibet A lygos sezone iš viso sužaidė 23 rungtynes bei pelnė įvartį į Marijampolės „Sūduvos“ ginamus vartus, kuris jo ekipai tąkart išplėšė tašką paskutinėmis dvikovos minutėmis.

Vidurio gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis Rimvydas taip pat gali pasigirti ir iškovotais trofėjais. Pastarasis 2016/2017 metų sezone buvo išvykęs į  „Cork city“ ekipą, kuri tuo metu tapo Airijos čempione, o sugrįžęs į Kauno „Stumbro“ ekipą kėlė į viršų LFF taurę. Taip pat 2018 m. kartu su Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktine tapo Baltijos taurės laimėtoju. Tąkart rinktinėje taip pat rungtyniavo FA „Šiauliai“ ekipos saugas Dominykas Kubilinskas bei neseniai prie komandos prisijungę Eligijus Jankauskas bei Daniel Romanovskij.

2015 m. A lygoje debiutavęs futbolininkas nuo mažens buvo kviečiamas į visų amžiaus grupių rinktines. Aukštas ir tvirtai sudėtas gynėjas buvo ne kartą kviečiamas ir į nacionalinę Lietuvos vyrų rinktinę, tačiau savojo šanso debiutuoti kol kas nesulaukė.

 „Šiaulius pasirinkau, nes jie rodė didelį susidomėjimą manimi kaip žaidėju. Taip pat FA „Šiauliai“ turi gerą infrastruktūrą augti kaip futbolininkui, o tai tik padėjo lengviau apsispręsti kuriame futbolo klube tęsti savo karjerą.

Nemažai laiko trukęs žygis Kauno komandose buvo tikrai įsimintinas. Labiausiai galėčiau išskirti triumfą LFF taurėje su „Stumbro“ komanda. Taip pat su pastarąja buvo įsimintinas ir debiutas Europos lygio rungtynėse, tuomet dar oras Alytuje pasitaikė labai lietingas, todėl teisėjams teko stabdyti rungtynes ir spręsti ar jas tęsti toliau. Pratęsus rungtynes įveikėme varžovus minimaliu rezultatu 1:0. Taip pat įsiminė ir tai, kuomet su „Kauno Žalgirio“ ekipa praėjome į sekantį Europos lygos etapą. Tai buvo pirma komanda, su kuria pavyko patekti į kitą Europos lygos etapą.

Kalbant apie saulės miesto ekipą, tai kolektyvas jau daugiau ar mažiau žinomas, nes su nemažai žaidėjų yra tekę rungtyniauti kartu kituose klubuose bei rinktinėse.

Ateinančiame sezone tikiuosi prisidėti prie gero klubo starto aukščiausioje šalies lygoje, kovoti dėl kiekvienos pergalės bei išsikovoti pagarbą iš kitų Lietuvos futbolo klubų. Nei kiek neabejoju, kad būtent tai ir pavyks pasiekti kartu su šia ekipa. Iki susimatymo stadione!“ – kalbėjo saulės miesto ekipos gretas papildęs R. Sadauskas.

Rimvydas Sadauskas keliasi į Šiaulius
Rimvydas Sadauskas keliasi į Šiaulius
comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite