Angle down Atgal

Broliai Lavrinovičiai sako, kad kaukių nešiojimas turi ir pliusų: žmonės nebenori su jais fotografuotis

LNK eteryje startuoja naujasis, devintasis, „KK2 penktadienio“ sezonas. Pirmojoje „KK2 penktadienio“ laidoje – neįtikėtinos koronaviruso grimasos.

Vienas herojų – kovo mėnesį COVID-19 užsikrėtęs ir dėl to net 40 dienų dirbtinėje komoje praleidęs panevėžietis Eugenijus Dargužis. Buvęs vairuotojas su siaubu prisimena tą laiką, kai, kaip pats sako, buvo viena koja anapus. Nugrimzdęs į komą jis regėjo ir savo laidotuves, ir kraujo klanus, ir kitokius košmarus. Baisi liga Eugenijaus neįveikė tik per plauką, tačiau dar ir šiandien jis savęs nevadina pasveikusiu, koronaviruso padarinius gydosi reabilitacijoje.

Kita „KK2 penktadienio“ herojė – taip pat korona sirgusi aktorė Ieva Labanauskaitė, kuriai po diagnozės buvo pasiūlyta karantinuotis savivaldybės patalpose. Taip Ieva atsidūrė... psichiatrijos ligoninėje, kurioje akis badė nešvara, netvarka ir skurdas. Beje, jauna mergina nuo COVID-19 pasveiko tik per mėnesį. Po dviejų savaičių padarytas testas ir vėl buvo teigiamas, taigi jos saviizoliacijos istorija išties išskirtinė.

Jaudinančių patirčių netrūko ir kitų laidos herojų kasdienybėje. Štai populiariausias vestuvių vedėjas, grupės „2 Donatai“ narys Donatas Čižauskas vos prasidėjus karantinui suprato: artimiausiu metu jokių renginių nebus. Taigi, pakviestas brolio jis išvyko dirbti į Vokietiją. Deja, darbas gamykloje tik per plauką nesibaigė tragiškai. Beardant laidus paaiškėjo, kad kai kuriais iš jų... dar teka elektra.

Broliai Lavrinovičiai neslėps: karantinas, kaukių nešiojimas turėjo ir daug pliusų. Pavyzdžiui, žmonės nebenorėjo su jais fotografuotis... O dainininkė Iglė Bernotaitytė užsidariusi karantine pagaliau rado laiko savo aistrai ir... išmoko daryti tatuiruotes.

Patys įvairiausi koronaviruso iššūkiai ir išbandymai – jau rytoj, 19.30 val., „KK2 penktadienyje“ per LNK.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite