Sportas2018 m. Rugpjūčio 11 d. 16:12

Brigita Virbalytė-Dimšienė Europos čempionate pagerino Lietuvos rekordą

Alytus

48432

Europos lengvosios atletikos čempionate Berlyne Brigita Virbalytė-Dimšienė liko per plauką nuo medalio, bet pagerino Lietuvos rekordą.

Moterų 20 km sportinio ėjimo varžybose B. Virbalytė-Dimšienė užėmė 4-ą vietą. Tai geriausias Lietuvos ėjikių pasirodymas žemyno pirmenybėse per visą istoriją.

Distanciją ji įveikė per 1 val. 27 min. 59 sek., taip 1.02 sek pagerindama Lietuvos rekordą, kuris nuo 2014 metų priklausė Neringai Aidietytei.

Iš karto po jos finišo liniją kirto ir 5-ą vietą užėmė Živilė Vaiciukevičiūtė, distanciją įveikusi per 1 val. 28 min. 07 sek.

Ji pagerino Lietuvos jaunimo U23 rekordą, o geriausią savo karjeros rezultatą pagerino daugiau nei 3 minutėmis.

Iš viso dėl medalių varžėsi 30 ėjikių.

Čempione tapo pirmenybių rekordą pagerinusi ispanė Maria Perez (1 val. 26 min. ir 36 sek.), sidabrą iškovojo čekė Anežka Drahotova (1 val. 27 min. ir 03 sek.), bronzą – italė Antonella Palmisano (1 val. 27 min. ir 30 sek.).

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.