REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sveikata2020 m. Birželio 16 d. 12:59

Blogas burnos kvapas: kaip jo atsikratyti visam laikui?

Vilnius

Freepik.com nuotr.

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


135049

Blogas burnos kvapas yra nemaloni problema, su kuria susiduria daugelis žmonių. Ir tai toli gražu nereiškia, kad neprižiūrime savo dantų - net ir kruopščiai rūpinantis savo burnos higiena blogo kvapo kartais nepavyksta išvengti. Tai yra ne tik medicininė, bet ir socialinė problema, mat neretai žmonės dėl to ima kompleksuoti, nepasitikėti savimi. Kas lemia šios problemos atsiradimą?

 


Foto galerija:

atemfrisch-natalija-bunke.jpg
atemfrisch-dantu-pasta-vijole.jpg
viktorija-siegel-atemfrisch-burnos-kvapo-neutralizatorius.jpg
atemfrisch-pasta.jpg
atemfrisch-rinkinys-fresh.jpg
palme-1000x1000-2.png

Kas sąlygoja blogą burnos kvapą?

Dažniausiai pasitaikanti priežastis, dėl kurios atsiranda blogas burnos kvapas yra burnoje besidauginančios anaerobinės sierą išskiriančios bakterijos. Šios bakterijos iš esmės yra reikalingos, nes skaido baltymus ir taip padeda virškinti maistą.

Tam tikromis sąlygomis šios bakterijos baltymus ima skaidyti labai greitai. Baltymai sudaryti iš amino rūgščių, o jų skaidymo metu išsiskiria sieros junginiai.

Kuo greičiau bakterijos skaido baltymus į amino rūgštis, tuo greičiau išskiriami ir šie junginiai, skleidžiantys itin nemalonų kvapą. Pavyzdžiui, panašų į supuvusio kiaušinio kvapą sukelia sieros junginys vandenilio sulfidas, į ilgai panešiotų kojinių panašų kvapą sąlygoja metil-merkaptanas, o pastovėjusias atliekas primenantį kvapą sukelia putrescino sieros junginys.

Įdomu tai, kad neretai pats žmogus šio nemalonaus kvapo net nejaučia, o štai aplinkiniams jis gali būti net labai juntamas.

 

Kaip išvengti nemalonaus burnos kvapo?

Siekiant užkirsti kelią nemaloniam burnos kvapui, derėtų laikytis keleto taisyklių.

Pirmiausiai reikėtų gerti pakankamai vandens ir po kiekvieno valgymo juo praskalauti burną. Labai svarbu nepamiršti tinkamos burnos higienos, reguliariai lankytis pas odontologą ir gydyti dantų ligas. Į savo mitybos racioną derėtų įtraukti daugiau daržovių, kurios turi daug ląstelienos. Apskritai, derėtų atkreipti dėmesį, kokį maistą valgome, mat jis taip pat gali sąlygoti blogą burnos kvapą.

Vis dėlto, specialistai teigia, kad šios priemonės padeda prevenciškai mažinti blogą burnos kvapą, tačiau nėra priemonė su juo kovoti. Blogas burnos kvapas atsiranda dėl natūraliai mūsų burnos gleivinėje gyvenančių bakterijų, kurių pašalinti mes negalime.

Tačiau yra inovatyvus ir patikimas būdas susidoroti su šia problema. Moksliškai įrodyta, kad norint užkirsti kelią blogo kvapo susidarymui, reikia sustabdyti procesą, kurio metu bakterijos skaido aminorūgštis į lakiuosius sieros junginius.

Tam sukurti specialūs deguonimi prisotinti preparatai, kurie šiuos junginius paverčia į beskones ir bekvapes organines druskas. Tokie preparatai ne paslepia, o iš tiesų naikina blogą burnos kvapą, mat deguonies junginiai efektyviai neutralizuoja bakterijų sukeliamus nemalonius kvapus.

Jei jus kamuoja ši problema, nebesikankinkite: ji greitai ir lengvai išsprendžiama! Įsitikinkite patys – išmėginkite deguonimi prisotintą produktų liniją Atemfrisch. Atemfrisch buvo sukurtas pagal pagrindinį principą – norint sulėtinti bakterijų, kurios išskiria sieros junginius, gebėjimą taip grietai apdoroti baltymus, jas reikia oksiduoti, t.y. prisotinti deguonimi.

Milijonai žmonių visame pasaulyje naudoja deguonimi prisotintus produktus su deguonimi Atemfrisch ir džiaugiasi net iki 24 val. išliekančiu gaiviu burnos kvapu. Produktai ne maskuoja, o neutralizuoja bet kokio tipo blogą burnos kvapą, įskaitant ir cigarečių, alkoholio, svogūnų, česnakų.

Produktų sudėtyje nėra alkoholio, chlorheksidino, Sodium Lauryl Sulfate (muilo) ir kitų, burnos gleivinę galinčių sudirginti medžiagų.

Atemfrisch produktų ieškokite www.gaivuskvapas.lt.

palme-1000x1000-2.png

Remiamas turinys



REDAKCIJA REKOMENDUOJA