Angle down Atgal

„Bitelės ūkis“ siūlo gamtos turtų dovanas!

Anykščių rajone, Virintos upės slėnyje, įsikūręs „Bitelės ŪKIS“ kiekvienam, ieškančiam įdomios ir vertingos kalėdinės dovanos, siūlo švarią ir natūralią žemės ūkio produkciją.

„Bitelės ūkyje“ veikia keturios darbščios lyg bitutės moterys: tautodailininkė, menininkė, ūkininkė ir dizainerė.

Kaip sako ūkio vadovė Dovilė Pravilionienė, „sujungusios savo pomėgius, jos kuria rankų darbo dovanėles iš gamtos turtų“. Kiekviena iš moterų turi savitą stilių ir skonį, todėl jų rankose gamtos stebuklai virsta subtiliais, akį džiuginančiais dovanų rinkiniais.

„Bitelės ūkis“ siūlo dovanėles, kurių sudėtyje tik natūralūs produktai iš gamtos: medus, Lietuvos pievose, miškuose rinktų žolelių arbata, natūralaus vaško žvakės, apipavidalinamos iš gamtai draugiškų, natūralių dalykų. Taip pat siūlomi padėkliukai arbatos puodeliui, pagaminti iš medžio šakų, medinių karoliukų, samanų , džiovintų gėlių, šieno, asiūklių, karklo vytelių ir t. t.

Gaminiai išskirtiniai, nes yra natūralūs, sukurti pasitelkus fantaziją, įdėjus kruopštumo, daug darbo ir meilės – būtent taip rankų darbo medaus dovanėlėms įkvepiama gyvybė.

„Bitelės ūkis“ skatina visus pagalvoti apie sveikas, natūralių produktų, gamtą tausojančias ir su rankų meile pagamintas dovanas, juk tokios dovanos, anot ūkio vadovės, „įgauna daug daugiau prasmės nei masinės gamybos menkniekiai, perkami prekybos centruose.“

Kviečiame susisiekti su „Bitelės ūkiu“ bei išsirinkti išskirtinę dovaną. Tai galite padaryti FB paskyroje „Bitelės ūkis“ arba tel. nr. 8 61 671 302 Nudžiuginkite artimiausius padovanoję gamtos turtų dovaną!

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite