Angle down Atgal

Biržuose ir rajone asfaltuojamos gatvės

Biržų rajono savivaldybės administracija deda nemažai pastangų, kad tiek miesto, tiek rajono gatvės bei keliai būtų kuo geresni. Remontai sukelia daug nepatogumų vairuotojams, pėstiesiems, gyventojams, bet juos atlikti reikia neišvengiamai.

Pastaruoju metu kelininkai asfaltavimo darbus jau spėjo baigti Biržų miesto Agluonos ir Žaliojoje gatvėse, išasfaltuota apie 810 metrų ilgio atkarpa, darbai kainavo 416 tūkst. eurų.

Rugpjūčio 17–18 d. asfaltavimo darbai atlikti ir vienoje Biržų kaimo Krantinės gatvės pusėje. Netrukus bus asfaltuojama ir antra gatvės pusė. Iš viso 5,5 metro pločio Krantinės gatvėje bus išasfaltuota 590 metrų atkarpa.

Medeikiuose baigta asfaltuoti 320 metrų ilgio Vilniaus gatvės atkarpa. Darbai kainavo 107 tūkst. eurų.

Rinkuškių kaimo Liepų gatvės 186 metrų atkarpa irgi jau išasfaltuota. Į lopšelį-darželį „Rugelis“ lankytojai galės įvažiuoti (apie 100 metrų) taip pat asfaltuota danga.

Dar nebaigti, tačiau toliau vykdomi remonto darbai Birutės gatvėje, kuri nuo Rotušės gatvės veda link ežero ir Pilies. Padėti pagrindai ir trinkelėmis ruošiamasi iškloti beveik 200 metrų ilgio atkarpą.

Dar rugpjūtį Biržuose bus paklota asfalto danga: Skratiškių gatvėje – beveik 200 metrų, Gedimino gatvėje – 482 metrų, Alyvų gatvėje– 105 metrų ir Ramunių gatvėje – 140 metrų atkarpos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite