Angle down Atgal

Biržų technologijų ir verslo mokymo pedagogams įteikti Mero padėkos raštai

Biržų technologijų ir verslo mokymo centre vykusio mokytojų tarybos posėdžio metu Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas įteikė padėkos raštus darbą mokymo centre baigusiems ir į užtarnautą poilsį nuo šio rudens išeinantiems pedagogams.

Mero padėkos raštai už ilgametį, nuoširdų pedagoginį darbą, profesionalumą ir švietėjišką veiklą ugdant jaunąją Biržų technologijų ir verslo mokymo centro kartą įteikti vyresniajam profesijos mokytojui Viliui Čiapui, profesijos mokytojai metodininkei Daliai Janulytei, profesijos mokytojai metodininkei Reginai Karosienei ir vyresniajai lietuvių kalbos mokytojai Gražinai Kregždienei.

„Džiugu, kad Biržų technologijų ir verslo mokymo centre jaunuoliai gali įgyti profesijas, kurios yra ne tik populiarios, bet ir labai reikalingos. Artėjant Rugsėjo pirmajai – naujiems mokslo, linkiu Jums kuo didžiausios sėkmės, kantrybės, ištvermės rengiant jaunus žmones savarankiškam gyvenimo keliui,“ – kalbėjo Savivaldybės meras V. Jareckas sveikindamas į Mokytojų tarybos posėdį susirinkusius Biržų technologijų ir verslo mokymo centro pedagogus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite