Angle down Atgal

Biržų rajono savivaldybės poliklinika atnaujina planines ambulatorines sveikatos priežiūros paslaugas

Šiuo metu VšĮ Biržų rajono savivaldybės poliklinika, vadovaudamasi Sveikatos apsaugos ministerijos įsakymais, visas galimas paslaugas teikia iki 50 procentų. Nuo birželio 29 d. įstaigos paslaugos bus palaipsniui didinamos iki 80–100 procentų.

Vadovaujantis Sveikatos apsaugos ministerijos, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro ir Higienos instituto įsakymais ir nurodymais gydymo įstaigoje riboti pacientų skaičių, VšĮ Biržų rajono savivaldybės poliklinikoje yra reguliuojami pacientų srautai. Pacientų srautus reguliuoja bendrosios praktikos slaugytojos.

Pacientui atvykus į polikliniką prie įėjimo durų esanti slaugytoja patikrina priėmimo pas gydytoją laiką, pamatuoja temperatūrą, liepia pacientui dezinfekuoti rankas. Pacientai, kuriems reikalinga būtinoji pagalba, priimami be išankstinės registracijos ir nukreipiami į chirurgijos, ginekologijos ar procedūrų kabinetus.

Gydytojų konsultacinės komisijos (GKK) posėdžiai atnaujinami laipsniškai, esant poreikiui, pradedant teikti nuotolines paslaugas, o esant būtinybei išsikviečiant pacientą tiesioginei konsultacijai.

Tiesioginio kontakto (vizito) ambulatorinė sveikatos priežiūros paslauga (toliau – ASPP) pacientui teikiama tik įvertinus, kad dėl ASPP specifikos jos neįmanoma suteikti nuotoliniu būdu. Tuomet pacientą vizitui registruoja pats gydytojas ar su juo dirbanti slaugytoja. Prie kabineto durų turi būti ne daugiau kaip vienas pacientas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite