Angle down Atgal

Birštonas svetingas – susipažinkite su „Sekmadienio planu“!

Diskusijų festivalis „Būtent!“ tradiciškai vyksta penktadienį ir šeštadienį rugsėjo pradžioje Birštone. Šiemet tai bus rugsėjo 6–7 dienos. „O ką gi veikti sekmadienį?“ – paklausite. Birštonas pasirengęs ir sekmadienį kiekvienam padovanoti smagių įspūdžių.

„Per dvi diskusijų festivalio „Būtent!“ dienas, turime progą gerai padiskutuoti, paprastai sekmadienį diskusijos tęsiasi, jų atgarsius girdime tai vienur, tai kitur, grupelėmis pusryčiaujančių ar įdienojus pietaujančių festivalio lankytojų artimųjų ir bičiulių draugijose. Taigi, diskusijos Birštone tęsiasi, – sako Rimantė Kurkauskaitė, Birštono savivaldybės merės patarėja. – Birštonas pasirengęs ir sekmadienį turiningai užimti kiekvieną festivalio lankytoją, peržvelkite Birštono „Sekmadienio planą“ ir rugsėjo 6–8 dienomis patirkite iš tiesų išskirtinį rudenėjantį savaitgalį Birštone.“

„Vytautas mineral Spa“, adresas: Vytautas Mineral SPA, Karalienės Barboros al. 2., laikas: 12.00 – 15.00 val., tel. + 370 319 42 135, el. p. moon@spavytautas.lt
• Rugsėjo 8 d., sekmadienį, nuo 12.00–15.00 val., festivalio „Būtent!“ lankytojai ir Birštono kurorto svečiai kviečiami atvykti į „Vytautas mineral Spa“ lauko terasą BBQ popietei.
• Lauko terasoje kviečiama skanauti ant grotelių keptų patiekalų (mėsainiai, dešrainiai, picos ir užkandžiai), mėgautis kokteiliais, gaiviaisiais gėrimais ir ledais. Nuotaiką pagyvins DJ muzikos garsai.

Kavinė „Saulės terasa“, adresas: Algirdo g. 22, tel.: + 370 682 34 233, + 370 612 09 004
• Rugsėjo 8 d., sekmadienį, vėlyvieji pusryčiai (angl. brunch). Su nuolaidos kodu „Būtent“ bus taikoma nuolaida – 12 Eur (vietoj 15 Eur).
• Su nuolaidos kodu „Būtent“ savaitgalio kava ir specialus festivalio veganiškas desertas – taip pat su nuolaida.

Pramogų ir laisvalaikio organizatoriai „Čiulba ulba“. Paslaugos: orientaciniai žaidimai, pramogų rinkiniai, asmeninės šventės ir renginiai, pažintiniai, teminiai maršrutai
edukacijos, aktyvios pramogos gamtoje, etnografiniai, kūrybiniai užsiėmimai.
Adresas: B.Sruogos g. 4, kontaktai: pasiteiravimui ir pramogų rezervacijai: el. paštas: pramogos@ciulbaulba.lt, Telefonas: +370 673 25523; +370 687 88079
• Birštonas  (myli) Kauną – žaidimas su QR kodais, kviečiantis atrasti vietas Birštone, kuriose susilieja Kauno istorija ir kultūra, atsiveria šių miestų draugystė. Žaidimas skirtas kauniečiams, bet mielai kviečiami ir kitų vietovių gyventojai, norintys pažinti Birštono ir Kauno istoriją. Galima žaisti 1–2 komandomis. Su slaptažodžiu „BŪTENT“ kaina komandai: 39 Eur (vietoj 49 Eur). Būtina išankstinė rezervacija.
• Kurortinės Birštono istorijos – ar pagal senovinę kurorto nuotrauką atpažinsi šiandieninio Birštono vietas? Žaidimas skirtas suaugusiems, šeimoms su vaikais ir mišrioms grupėms. Gali dalyvauti viena arba kelios komandos. Su slaptažodžiu „BŪTENT“ kaina komandai: 39 Eur (vietoj 49 Eur). Būtina išankstinė rezervacija.
• Detektyvinis žaidimas su QR kodais – Karališkasis Banginis prašo pagalbos. Išnarpliok detektyvą, ieškodamas QR kodų ir pasitelkdamas banginio paliktas užuominas. Žaidimas skirtas suaugusiems, šeimoms su vaikais ir mišrioms grupėms. Žaidžiama vienoje komandoje, iki 10 asmenų. Su slaptažodžiu „BŪTENT“ kaina komandai: 39 Eur (vietoj 49 Eur). Būtina išankstinė rezervacija.

„Birštonas Wake Park“, adresas: Karalienės Barboros al., tel. +370 (640) 52 503
• Rugsėjo 8 d., sekmadienį, skelbiama akcija „Pratęsk festivalį „Būtent!“ aktyviai“
• Festivalio „Būtent!“ dalyviams, norintiems išbandyti vandenlenčių parko paslaugas, su kodu „Būtent!“ bus taikoma 10 proc. nuolaida.
• „Wake.eat.drink“ kavinė plaukiančius vaišins pasirinktu gėrimu.
• Bus paruošta lauko badmintono aikštelė ir suteiktas inventorius norintiems pažaisti, o
„Wake.eat.drink“ užkandinė sekmadienį visus festivalio „Būtent!“ dalyvius kviečia paragauti savo garsiųjų mėsainių su 15 proc. nuolaida.
• Pastaba: plaukimui vandenlente būtina išankstinė registracija!

Lauko sezoninė kavinė ,,Sezonai“, adresas: Birutės g. 19, tel. + 370 616 54 432
Rugsėjo 8 d., sekmadienį, kavinėje pusryčiaukite visą dieną. Su kodu „Būtent“ bet kuriam pasirinktam patiekalui taikoma 15 proc. nuolaida.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite