Angle down Atgal

Bijote dantų implantacijos procedūros? Jums padės sedacija!

Dantų implantacija – sudėtinga chirurginė procedūra, tad nenuostabu, jog kai kuriems žmonėms, ypač jautresniems skausmui, ji kelia didelę baimę.

Tačiau „Šiaulių implantologijos klinika” turi sprendimą nerimą ir baimę jaučiantiems pacientams – dantų implantaciją azoto oksido sedacijoje.

Ši inovatyvi priemonė leidžia pacientams procedūros metu visiškai atsipalaiduoti, nejausti jokios baimės, skausmo ar nerimo.

Sedacija atliekama profesionalaus anesteziologo priežiūroje. Procedūros metu pacientui uždedama kaukė, per kurią jis įkvepia azoto oksido ir deguonies mišinio, turinčio atpalaiduojantį, mažinantį stresą ir skausmą poveikį.

Taip pat galima rinktis ir intraveninę sedaciją, kuomet į veną įvedamas kateteris, per kurį leidžiami vaistai, sukeliantys sedaciją. Jos lygį galima kontroliuoti, esant reikalui, sedaciją pagilinti ar pratęsti.

Sedacija ypač pagelbėja sudėtingesniais dantų implantacijos atvejais, kuomet procedūra trunka ilgiau ne įprastai.

Na, o geriausia žinia ta, kad „Šiaulių implantologijos klinika” dantų implantavimą sedacijoje savo pacientams taiko visiškai nemokamai – už įprastos dantų implantacijos kainą.

Tel.: 8 677 26665, adresu Aušros al. 52B, Šiauliai, „Šiaulių implantologijos klinika“.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite