Angle down Atgal

Biblioteka pakvietė į virtualų susitikimą su knygelių autoriumi ir iliustratoriumi Dainiumi Šukiu

Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės metu įvyko Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filialo (Spindulio g. 5) organizuotas susitikimas su knygelių autoriumi, dailininku, iliustratoriumi Dainiumi Šukiu.Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės metu įvyko Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filialo (Spindulio g. 5) organizuotas susitikimas su knygelių autoriumi, dailininku, iliustratoriumi Dainiumi Šukiu.

Atliepiant į šių metų Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės šūkį „Nauja realybė – naujos formos",   rašytojas su auditorija bendravo nuotoliniu būdu – ZOOM platformoje. Virtualiame susitikime dalyvavo Medelyno progimnazijos 2 klasės mokiniai.

D. Šukys – šiaulietis, vaikiškų knygų rašytojas ir iliustratorius, pasižymi nuotaikingais piešiniais bei linksmais tekstais. Jo knygelėse pasakojamos labai linksmos istorijos, kurios tinka tiek vaikams, tiek jų tėveliams.

Autoriaus knygos yra gerai žinomos Lietuvos miestų moksleiviams, o penkios D. Šukio knygos yra išverstos ir į prancūzų kalbą.

„Gyvenimas kupinas nuotykių. Be jų gyventi būtų nuobodu“, – sakė Dainius Šukys vaikams. Jis papasakojo, kaip gimsta personažai, istorijos, iliustracijos ir kodėl yra laimingas piešdamas, o piešia jis nuo pirmos klasės

D. Šukys nuotolinio susitikimo metu papasakojo istoriją apie katiną, kuris rašytoją „išlydi“ pas vaikučius į mokyklas (deja, gyvūnėlio dar neįleido nei į vieną mokyklą). Tad mokiniams pasiūlė patiems nusipiešti tokį katinuką, jį nuspalvinti, kuriant personažą panaudoti įvairias emocijas.

Rašytojas vaikams prisipažino, kad pasiilgo kontaktinių susitikimų su moksleiviais ir tiki, kad tokie susitikimai jau greit taps realybe.

„Spindulio“ filialas kartu su mokiniais dėkoja rašytojui, dailininkui Dainiui Šukiui už suteiktą kūrybiškumo džiaugsmą, už malonų ir šiltą susitikimą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite