Angle down Atgal

Biblioteka atrandama iš naujo „Saulės“ filiale

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10) esančiame Užsienio kalbų mokymosi centre pristatytas Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos virtualus Edukacinių veiklų gidas  „Atrask iš naujo“.

Gytarių progimnazijos 3b klasės moksleiviai ir mokytoja Natalija Abrosimova virtualiai susipažino su naujomis „Saulės“ filialo erdvėmis ir paslaugomis, su naujoviška, patrauklia, modernia vieta, siūlančia daug įdomių netradicinių užsiėmimų ir vaikams, ir jų tėveliams.

 Ilgiau apsistota Užsienio kalbų mokymosi centro virtualioje erdvėje. Mokinai dalyvavo viktorinoje, atsakinėjo į klausimus apie Didžiąją Britaniją, dėliojo iš raidžių žodžius apie sporto šakas, maistą, šalis, rašytojus, rinko dėlionę.

Virtuali biblioteka pasiekiama visiems ir visada. Mokiniai buvo paraginti kuo dažniau užsukti į virtualų bibliotekos paslaugų gidą, atlikti vis naujas užduotis, dalyvauti viktorinose, pramogauti ir tobulėti.

Biblioteka kviečia norinčius mokytis užsienio kalbų apsilankyti Užsienio kalbų mokymosi centre arba susipažinti ir virtualiai per Edukacinių veiklų gidą, kurį galima rasti bibliotekos internetinėje svetainėje www.smsvb.lt.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite