Biatlonininkas V. Strolia pasaulio taurės varžybose Vokietijoje - 48-as

Utena

Socialinio tinklo nuotr.

67622

Vokietijoje vykstančio pasaulio biatlono taurės ketvirtojo etapo vyrų 10 km sprinto lenktynes penktadienį Lietuvos atstovas Vytautas Strolia užėmė 48-ąją vietą ir gavo teisę startuoti persekiojimo lenktynėse.

Nugalėjo be klaidų šaudęs rusas Aleksandras Loginovas - 25 min. 50,9 sek. Antrąją vietą užėmė norvegas Johannesas Thingnesas Boe (+25,2 sek.; 1 baudos ratas), trečiąją - švedas Sebastianas Samuelssonas (36,8 sek.; 0).

Du baudos ratus turėjęs įveikti 26-erių metų V. Strolia nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 47,2 sek.

20-metis Linas Banys (+4.15,6; 3) užėmė 87-ąją vietą, o 28-erių metų Tomas Kaukėnas nestartavo.

Lenktynėse dalyvavo 105 biatlonininkai.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po devynerių lenktynių pirmauja J. T. Boe (482 tšk.), antrąją vietą užima A. Loginovas (372 tšk.), trečiąją - prancūzas Martinas Fourcade'as (299 tšk.). 16 taškų turinti Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis tarp 76 klasifikuotų sportininkų yra 60-as.